Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü oyuncu Birce Akalay, depremzedeler yardım kampanyasına büyük destek

Mavikadin>Magazin>Ünlü oyuncu Birce Akalay, depremzedeler yardım kampanyasına büyük destek

Oyuncu Birce Akalay, Muğla'nın Bodrum ilçesinde depremzedeler için toplanan bağış kampanyasına destek vermek için yardım toplama alanına gitti. Depremzedelere moral vererek destek olan çocuklarla konuşan Akalay, gönüllülerle yardım çalışması katıldı

Ünlü oyuncu Birce Akalay, depremzedeler yardım kampanyasına büyük destek

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat pazartesi günü saat 4.17’de meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından tüm Türkiye depremzedelere yardım etmek için seferber oldu. Türkiye’nin birçok ilinden yardım tırları deprem bölgesine ulaştı. Bunlardan biri de Muğla'nın Bodrum ilçesinde toplanan yardım malzemeleri oldu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin Gençlik Merkezi’nde depremzedeler için ihtiyaç mağazası oluşturuldu. Ünlü oyuncu Birce Akalay da gençlik merkezine giderek Bodrum İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü çalışmalara gönüllülerle birlikte destek verdi.

Ünlü oyuncu Birce Akalay, depremzedeler yardım kampanyasına büyük destek

Gönüllülerle el birliğiyle yardım çalışmalarına destek olan Akalay, depremzedelerin ihtiyaçlarını gidermek için seferber oldu. Çocuklarla yakından ilgilenen ünlü oyuncu, depremzedelere moral vererek destek oldu.

Sosyal medyada yayılan fotoğralarının ardından ünlü oyuncu takdir topladı. Akalay, bu duyarlı davranışıyla birçok kişinin gönlünü fethetti.

Ünlü oyuncu Birce Akalay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bodrum Gençlik ve Spor Merkezinde halk var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Bugün karşılanan afet mağduru vatandaşlarımızın sayısı 3 bin 133 kişiye ulaştı. Ciddi boyutta yeni ayakkabı eksiğimiz var. Yardımlarınızı bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...