Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü oyuncu Deniz Baysal'dan konuşulacak açıklama: Çocuğum olsun istemiyorum

Video>Magazin>Ünlü oyuncu Deniz Baysal'dan konuşulacak açıklama: Çocuğum olsun istemiyorum
Güzel oyuncu Deniz Baysal, katıldığı bir programda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Baysal, çocuk fikrine sıcak bakmadığını ve çocuk istemediğini söyledi.

2019 yılında 'Kolpa' grubunun solisti Barış Yurtcu ile evlenen başarılı oyuncu Deniz Baysal, ''Yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak o sıkıntı bence. Bencilce geliyor. Çocuk düşünmüyoruz.'' açıklamasında bulundu.

Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Teşkilat gibi projelerle adından söz ettiren oyuncu Baysal, ''Senem Aydın’la Hadi Anlat'' programının konuğu oldu.

''ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUZ''

Özel hayatı ve evliliğiyle ilgili konuşan Baysal'ın açıklamaları şu şekilde:

Ünlü oyuncu Deniz Baysal'dan konuşulacak açıklama: Çocuğum olsun istemiyorum

''Yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak o sıkıntı bence. Bencilce geliyor. Çocuk düşünmüyoruz. Kendi çocuğum olsun istemiyorum. Bence çok kıymetli ve çok zor bir şey çocuk büyütmek. Her kafadan da bir ses çıkıyor açıkcası. Ama ben şu an o kıvamda değilim.''

Baysal, "Bir gün belki pişman olursun" sorusuna "Onu annem de söyledi; 'İleride yalnız kalırsın' falan diye ama ileride yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak o sıkıntı bence. İleride bana baksın diye çocuk yapmak... Olmaz ya" diye konuştu.

Ünlü oyuncu Deniz Baysal'dan konuşulacak açıklama: Çocuğum olsun istemiyorum

''AYNI KAFADA DEĞİLDİK''

Oyuncu Deniz Baysal "Bambaşka Sohbetler" programında Ceyda Düvenci’ye samimi açıklamalarda bulunmuştu.  Baysal, müzisyen Barış Yurtçu ile birlikteliği hakkında konuştu.

Ceyda Düvenci’nin "Aşk ne zaman kapıyı çaldı?" sorusuna Deniz Baysal, "7 sene oldu sanırım. Kahraman menajerim, menajer değiştirmeye karar vermiştim, Kahraman’la toplantıya çıktık, yemek yedik. Doğru düzgün işten bahsetmedik dedi ki ‘Benim bir arkadaşım var Kolpa grubunu biliyor musun onun solisti.’ Kolpa grubunu biliyorum, grubu bilirsin şarkıları ezbere bilirsin ama gözünde bilmiyorum yani tanımıyorum. ‘Siz ne tatlı olursunuz, ben tanıştırıyım sizi’ dedi, enerjimiz çok benziyormuş bizi tanıştırdı ama olmadı aynı kafada değildik" cevabını verdi.

''BİR DAHA HİÇ AYRILMADIK''

Baysal sözlerine "Ben bi tık daha çocuktum, kendime güvenmiyordum. Barış da o dönem iş güçteydi. Bana da söyledi başta, o yüzden çok kıymetliydi; ‘Ben şuan ciddi bir şey düşünmüyorum’ diye. İlla bir şey olmasına gerek yok, arkadaş kalabiliriz çok normal. Sonra 6 ay geçti tekrar bir araya geldik. Bir daha hiç ayrılmadık. Ben Barış sayesinde kendimi buldum." diye devam etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan