Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren’in ölüm sebebi belli oldu!

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren’in ölüm sebebi belli oldu!

Birbirinden önemli projelerde yer alan ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren 2 yıl önce 3. kattan düşüp yaşamını yitirmişti. Evren'in ölüm nedeni sonunda ortaya çıktı. 

Ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren’in ölüm sebebi belli oldu!

Birçok dizide rol alan ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren 13 Ağustos 2022'de İstanbul Sancaktepe'de misafirliğe gitmişti. 3. kattan düşüp yaşamını yitiren sevilen oyuncunun 2 yıl boyunca ölümünün ardındaki neden araştırıldı. 

53 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Süreyya Gürsel Evren Payitaht Abdülhamid, Arka Sokaklar, Baba, Diriliş Ertuğrul ve Masumlar Apartmanı gibi projelerde yer aldı. Ünlü oyuncunun ölümündeki sır perdesi iki yıl sonra savcılığın verdiği takipsizlik kararıyla aralandı.

NASIL ÖLMÜŞTÜ?

Evren, gece 01.30’a kadar arkadaşıyla vakit geçirip alkol aldıktan sonra uyumak için kendisine verilen odaya geçti. Sabah 05.00 civarında da  üçüncü kattaki dairenin salonundaki Fransız penceresinden dengesini kaybedip düştü.

Ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren’in ölüm sebebi belli oldu!

ADLİ TIP AÇIKLADI

Süreyya Gürsel Evren’in kanında alkol bulan Adli Tıp Kurumu ölüm sebebinin genel beden travmasına bağlı kafatası ve vücut kırıkları ile iç organ ve büyük damar yaralanması sonucu gelişen iç kanama olduğunu açıkladı. 

"KİMSE SUÇLU BULUNMADI"

Kamere kayıtlarını inceleyen savcılık oyuncunun düştüğü pencerenin kamera açısının dışında kaldığını ve düşme anının kamera açısına girdiğini belirledi.

Kameraların sadece bina girişi ve birinci katı görüntülediği fakat düşüşün gerçekleştiği üçüncü katı kapsamadığı ortaya çıktı. 
Evren'in kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Figen Evren'in olay nedeniyle kimseyi suçlamadığı öğrenildi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...