Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü şarkıcı Aslı Zen muradına erdi

Mavikadin>Magazin>Ünlü şarkıcı Aslı Zen muradına erdi

Ünlü sanatçı Aslı Zen, 1,5 yıl süren birlikteliğin ardından erkek arkadaşı Mehmet Kaan Çelik ile dünya evine girdi. Genç çift, romantik bir nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Nikahları, aile ve yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşti.

Ünlü şarkıcı Aslı Zen muradına erdi

Şarkıcı ve söz yazarı Aslı Zen, dün akşam İzmir'de düzenlenen bir düğünle Kan Çelik ile dünyaevine girdi. Çifti aileleri ve sevdikleri yalnız bırakmadı. Düğün, sıcak bir atmosferde gerçekleşirken mutlu anları ise Hamdi Alkan'ın eski eşi Canan Hoşgör paylaştı.

DÜĞÜNDE ÜNLÜ İSİMLER DE YER ALDI

Ferhat Göçer, Fatih Ürek, Demet Akalın, İbrahim Tatlıses gibi pek çok ünlü isme birbirinden bestelerini veren ve birçok bestesi oldukça fazla tutulan 46 yaşındaki Aslı Zen'in nikah törenine katılan oyuncu Canan Hoşgör, bu özel geceden bazı anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

Ünlü şarkıcı Aslı Zen muradına erdi

YENİDEN ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

Aslı Zen, geçen yıl nişanlandığı Mehmet Kaan Çelik ile olan arkadaşlığını ve anne olma isteğini daha önce katıldığı bir programda dile getirmişti.

Denizlispor'un file bekçisi Okan Karabulut ile evliliğinden olan kızı Mayra olan Aslı Zen, ikinci kez anne olmak için tüp bebek tedavisine başladığını açıklamıştı. Zen; "Ben yıllardır tekrar anne olmak için çok uğraştım. Kaan da bana ilk böyle yaklaştı ‘bir çocuğumuz olsun mu’ diye… İlişkiye başladık buralara geldi" demiş ve eşi Kaan Çelik ile Canan Hoşgör vesilesi ile tanıştığını açıklamıştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...