Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı’nın büyük sitemi! Adını kullanan dolandırıcılara savaş açtı…

Mavikadin>Magazin>Ünlü şarkıcı Tan Taşçı’nın büyük sitemi! Adını kullanan dolandırıcılara savaş açtı…

Şarkıcı Tan Taşçı, adını kullanarak dolandırıcılık ve sapıklık yapan kişiler için harekete geçti. Ünlü isim ‘Tan Taşçı’ adını kullanan kişiler için yasal işlem başlattığını ve peşini bırakmayacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı’nın büyük sitemi! Adını kullanan dolandırıcılara savaş açtı…

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı şu sıralar adını kullanarak güzellik merkezlerini arayan, ürün isteyen, müzik mekanları ile anlaşma yapan dolandırıcılar ile uğraşıyor. Taşçı sosyal medya hesabından sitem dolu sözlerle hem açıklama yaptı hem de sevenlerini uyardı Ünlü isim “Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını alırken de ben ziyaret edeceğim" ifadelerini kullandığı açıklama dikkat çekti.

"YAKIN ARKADAŞLARIMI BİLE KANDIRIYOR”

Adını kullanan dolandırıcılara isyan eden Tan Taşçı, şu ifadeleri kullandı: Kendisini 'Tan Taşçı' olarak tanıtarak insanları işleten sapık WhatsApp profiline bir fotoğraf koyup herkesi kandırıyor! Güzellik merkezlerini arayarak randevu alıyor. Yahu ben ne alaka? Haydi geleceğim diyelim gelmek için sizi neden gece 3’te arayayım, ne işim olabilir, uyku güzelliği mi? Markalardan ürün isteniyor falan ben ne zaman ürün istedim hiç yapmadığım işler! Şarkıcı arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşup düetler, besteler yapılıyor! Mekânlarla konuşulup anlaşma yapılıyor.

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı’nın büyük sitemi! Adını kullanan dolandırıcılara savaş açtı…

“ZİYARETE GİDECEĞİM"

Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ona rağmen inanıyorlar! Çeşme’de adamın biri telefonla arayıp "Tan'dan şampanya" diyor ve masalara şampanya yollatıyor! Yahu hiç yapmadığım işler bunlar… Neden kandırılmaya bu kadar müsait bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan yorulduk ama ahdım var artık acımak yok. Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını alırken de ben ziyaret edeceğim inşallah!

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...