Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü şovmen İbrahim Selim kendisi gibi şovmen Daye Ay ile nişanlandı

Mavikadin>Magazin>Ünlü şovmen İbrahim Selim kendisi gibi şovmen Daye Ay ile nişanlandı

İbrahim Selim daha bir süre önce Daye Ay ile arkadaşlıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ünlü çift, geride bıraktığımız gün ise nişanlandı. İkili, alyanslarıyla birlikte kendi kameralarına poz verdi. İbrahim Selim ve Daye Ay'a, objektif karşısında alyanslarıyla çektikleri bu pozlarından sonra birçok tebrik mesajı aldı.

Ünlü şovmen İbrahim Selim kendisi gibi şovmen Daye Ay ile nişanlandı

Uzun bir süredir dijital platformlarda yer alan projelerde rol alan ve aynı zamanda YouTube programında ünlü konukları ağırlıyan İbrahim Selim, kendisi gibi şove dünyasında bulunan Daye Day ile nişanlandı.

İBRAHİM SELİM NİŞANLANDI

Bugünlerde tekrar televizyon ekranlarına dönen ve birbirinden ünlü isimleri ağırlayan İbrahim Selim aynı zamanda Kelime Oyunu programının yeni sunucusu olarak ekranlara gelmeye başladı. Kelime Oyunu, İbrahim Selim'in moderatörlüğünde hafta içi her akşam 20.00'de teve2 kanalında izleyiciyle buluşuyor.

İbrahim Selim, Daye Ay ile üç ay önce arkadaşlıklarının başladığını duyurmuştu. İkilinin evlilik planları da netleşti ve İbrahim Selim ile Daye Ay, geride bıraktığımız gün nişanlandı.

İbrahim Selim ile Daye Ay, kameralar önünde alyanslarıyla birlikte poz verdi ve bu anları paylaştı. Çift, bu paylaşımlarıyla tebrik mesajları aldı.

İBRAHİM SELİM KİMDİR?

Türk oyuncu, şovmen, seslendirme sanatçısı ve sunucu İbrahim Selim, 5 Ekim 1979 tarihinde Ankara'da doğdu. Aslen Arhavili ve Laz kökenlidir.

2016 yılında sahnelenen tek kişilik "Bunu Ben de Yaparım" adlı oyundaki performansıyla Afife Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü'nü kazanan sanatçı, sadece oyunculuğuyla değil aynı zamanda YouTube programları, podcast yayınları ve talk-show gösterileriyle de tanınır. Özellikle STOLK adlı YouTube programı ile geniş bir kitleye hitap etmiştir. 2018-2022 yılları arasında YouTube'da faaliyet gösterdikten sonra 2022'den itibaren FOX'ta yayınlanan "İbrahim Selim ile Bu Gece" talk-show programını sunmaktadır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...