Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba oldu!

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba oldu!

Ünlü türkücü Nihat Doğan ilk bebeğini kucağına aldı. Mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaşan Doğan, oğluna verdiği isimle şaşırttı.

Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba oldu!

Nihat Doğan, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile evlenmişti. Ünlü türkücü ilk çocuğunu kucağına aldı. Bir oğlu olan Doğan, mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba oldu!

Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba olduğu müjdesini peş peşe fotoğraf paylaşarak ilan etti. Paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve tebrik yorumu geldi. Doğan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak cuma günü oğlum Badıkan dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden rabbime şükürler, bana dünyanın en güzel hediyesini veren eşim Arezoo Gharlar’a teşekkürler olsun”

Ünlü türkücü Nihat Doğan, baba oldu!

ADINI AÇIKLADI  

Nihat Doğan, açıklamasında bebeğine “Hoş geldin Amin Badıkan Doğan” diye seslenerek adını da takipçileriyle paylaştı. Ünlü türkücü oğlunun ismi için şu açıklamayı yaptı:” Annesi rüyasında ‘Amin’ diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik”

ADININ ANLAMI MERAK KONUSU OLDU

Nihat Doğan, anlamı merak edilen Badıkan isminin anlamını şu sözlerle açıkladı: “Farsça Bad rüzgar demekmiş, Badıkan ise rüzgardan olan demek”

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezgin
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...