Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü türkücü Hilal Özdemir sandıktan zaferle çıktı

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü türkücü Hilal Özdemir sandıktan zaferle çıktı

Hilal Özdemir, Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nden muhtarlık için aday oldu ve seçimleri kazandı. Özdemir, zaferini sosyal medyada hesabından paylaştı.

Ünlü türkücü Hilal Özdemir sandıktan zaferle çıktı

Türkücü Hilal Özdemir, kariyerinde yeni bir sayfa açarak yerel seçimlerde muhtarlık için adaylığını koydu ve zaferle çıktı. Mart ayının başında Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu sosyal medya hesabından duyuran Özdemir, seçmenlerden destek istemiş ve mahallenin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşamına katkı sağlamak için söz vermişti.

SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

Dün gerçekleşen yerel seçimlerin ardından sonuçları bekleyen Hilal Özdemir, sevincini sevenleriyle paylaştı. Özdemir, "Sevgili Suadiye'liler, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bana ve ekibime desteklerinizle oy verip kazanmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Yeni dönemde sizlerle birlikte mahallemize güzel hizmetler katmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

Ünlü türkücü Hilal Özdemir sandıktan zaferle çıktı

"MUHTAR ADAYIYIM"

Hilal Özdemir, Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu duyururken şu ifadeleri kullandı: 

"Saygıdeğer Suadiye Mahallesi sakinleri. Siz, beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle, Hilal Özdemir olarak tanıdınız. Uzun yıllar televizyon kanallarından evlerinize misafir ettiniz. Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak muhtar adayıyım. Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezdinde ve sanat hayatımda birçok ödül aldım. Halen Engelsiz Yaşam Vakfı'nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım.

8 yıldır kişisel gelişim alanında kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi eğitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya, şifa vermeye devam ediyorum. Tam bir doğa aşığı hayvansever ve hayvan dostuyum.

 

Ünlü türkücü Hilal Özdemir sandıktan zaferle çıktı

Sanatçı ruhum, dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile muhtarlık görevine siz Suadiye sakinlerimiz ve 40 yıl boyunca babadan devraldığı muhtarlık görevini en iyi şekilde yapan sevgili Emel Perk Afacan'ın da desteğiyle muhtarlık görevine talip oldum. Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını, mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizin de desteğiyle hizmete talibim."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...