Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

Mavi Kadın>Diziler>Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

Serenay Sarıkaya'lı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin çekimleri haziran ayında başlayacak ikinci sezonu için Uraz Kaygılaroğlu'na teklif yapıldı.

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

Ay Yapım'ın çatısı altındaki Bambini Yapım imzalı Serenay Sarıkaya'lı dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti", geçen yaz çekilen ilk sezonunun ardından mayıs ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bertan Başaran'ın yönettiği dizinin ikinci sezon çekimleri ise haziran ayında başlayacak ve yine Bertan Başaran tarafından yönetilecek.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ'NİN KONUSU

Başarılı avukat Leyla Taylan, ilk aşkının acılarından kurtulmak ve yeniden hayata dönmek için uzun bir aradan sonra flört dünyasına geri döner. Arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz'ın desteğiyle ayrılığın yükünü hafifletir ve önüne yeni bir dava fırsatı çıkar. Ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun vekilliğini üstlenir, bu dava ise "yılın boşanma davası" olarak anılmaktadır.

 

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

Ancak karşısında, 15 yıl içinde üç evlilik yapmış ve boşanmış olan ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, müvekkilini en iyi şekilde savunmak için mücadele ederken, bu "narsist" adamla karşı karşıya gelir. Ancak savunma sırasında ortaya çıkan gerginlikler ve gerilimler, durumu daha da karmaşık hale getirir ve Leyla'nın mücadelesi ortalığı toz duman yapar.

TARİH BELLİ OLDU

Netflix, resmi YouTube kanalı aracılığıyla paylaştığı tarih duyurusu videosuyla birlikte merakla beklenen "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin 9 Mayıs'ta yayımlanacağını duyurdu.

 

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

DİZİSİ FİNAL YAPIYOR

Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in performanslarıyla izleyicileri etkilediği "Sakla Beni" dizisi, duygusal ve unutulmaz anlarıyla hafızalara kazındı ancak diziden final haberi geldi. Yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği ve senaryosunu Armağan Gülşahin ile Nergis Otluoğlu Akoğlu'nun kaleme aldığı dizi, ekran yolculuğun sonuna gelmek üzere. Dizi 26'ncı bölümüyle izleyiciye veda edecek.

 

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

TEKLİF GİTTİ, CEVAP BEKLENİYOR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum gibi ünlü isimleri bir araya getiren "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisi için Uraz Uraz Kaygılaroğlu’na da teklif gitti.

Romantik komedi türündeki dizi, modern şehir hayatına ait ilişkileri, Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı avukat Leyla Tayhan'ın gözünden ele alıyor.

 

Serenay Sarıkaya'lı diziden Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gitti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...