Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Uraz Kaygılaroğlu'na yeniden nikah masası göründü: Melis İşiten'den ilk açıklama geldi

Mavi Kadın>Magazin>Uraz Kaygılaroğlu'na yeniden nikah masası göründü: Melis İşiten'den ilk açıklama geldi

5 yıllık evliliklerini 2019 yılında tek celsede bitiren Melis İşiten ile Uraz Kaygılaroğlu, kızları için sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak ailece tatile çıkan İşiten ve Kaygılaroğlu'nun yeniden nikah masasına oturacağı iddia edildi. Sosyal medya hesabından tatillerinden bir video yayınlayan İşiten, evlilik iddiasıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Uraz Kaygılaroğlu'na yeniden nikah masası göründü: Melis İşiten'den ilk açıklama geldi

Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, 2019 yılında tek celsede boşandıktan sonra kızları için düzenli olarak bir araya gelmeye devam etti. Son olarak ailece tatil yapmaya çıkan İşiten ve Kaygılaroğlu hakkında, yeniden evlenme iddiaları ortaya atıldı. İşiten, sosyal medya hesabından tatillerinden bir video paylaşarak evlilik haberlerine açıklık getirdi.

ÜNLÜ ÇİFT YENİ Mİ EVLENİYOR?

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çifti, 2014 yılında evlendikten sonra 2019 yılında karşılıklı olarak boşanma kararı alıp ayrılmıştı. Çift, kızları Ada için düzenli olarak bir araya gelmeye devam etti ve son olarak Disneyland'a gitti. İşiten ve Kaygılaroğlu'nun sık sık birlikte paylaşımlar yapması, evlilik dedikodularını güçlendirdi ve İşiten bu konuda bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti. İşiten, Instagram hesabından kızı ve eski eşiyle birlikte olduğu bir videoyu paylaşarak, "Hayır, yeniden evlenmiyoruz. Hiçbir zaman küsmedik. Üçümüz hep birlikteyiz. Herkese iyi bayramlar, şimdiden teşekkürler" notunu ekledi.

Uraz Kaygılaroğlu'na yeniden nikah masası göründü: Melis İşiten'den ilk açıklama geldi

BOŞANMALARI DA FARKLI OLMUŞTU

Çift 2014 yılında kurdukları mutlu yuvalarına 2019'da yaşadıkları görüş ayrılıkları nedeniyle son vermiş ve yaptıkları açıklama ile tüm ilgiyi üzerlerine toplamıştı; "Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz'la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada'nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada'nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın" demişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...