Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Uyku problemine son! Deliksiz uykunun sırrı çözüldü

Mavikadin>Yaşam>Uyku problemine son! Deliksiz uykunun sırrı çözüldü

Uyku, günlük yaşamımızın temel taşlarından biridir. Düzensiz uyku stres, cilt sorunları baş ağrısı gibi birçok sorunu beraberinde getirebilir. Deliksiz, tertemiz bir uyku çekebilmenin sırrı paylaşıldı. Yatağınıza uygulayacağınız bu yöntemle bebek gibi bir uykunun keyfini çıkaracaksınız.

Uyku problemine son! Deliksiz uykunun sırrı çözüldü

İyi bir uyku düzeni, fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımız üzerinde olumlu etkileri vardır. Gözükmeyen birçok bakteri ve mikroplar var çoğu da ne yazık ki yataklarımızın içerisinde. Yataklarda biriken bu durum sonucunda da hem sağlığımız tehdit edilirken hem de uyku kalitesini etkileyebilir. Yatak ve yatak takımlarının temizliği ve bakımı sağlığımız için önemlidir. Yatağınızın çarşafını değiştirdiğiniz de ne kadar rahat uyduğunuzu düşünün bunun nedeni temizlik hissiyatından kaynaklı olabilir. İşte tek malzeme ile bebek gibi uyuyacağınız o uyku hilesi…

Uyku problemine son! Deliksiz uykunun sırrı çözüldü

TEK İHTİYACINIZ BEBEK PUDRASI

Tiktok hesabında sık sık temizlik hakkında püf noktaları paylaşan Amanda, viral olan bu temizlik tüyosunu takipçileriyle paylaştı. Videonun konusu ise takipçilerini şaşırtırken kullanıcılar çokta faydalı olduğunu belirtti. Video yatak çarşaflarınızın nasıl daha uzun süre temiz ve harika kokabileceğini anlatıyordu.

Tiktok kullanıcısı Amanda, bunun için tek ihtiyacınız olan ürünün bebek pudrası olduğunu belirtti. Yatak çarşaflarınızı sermeden önce bebek pudrasını yatağınıza serperek uygulayacağınız bu yöntemle derin bir uyku çekebileceğinizi belirtti. Uygulama sırası ise “Yatak koruyucu, sonra pudra, sonra çarşaf. ” şeklinde olduğunu belirtti.

GÜZEL KOKAR VE TERİ EMER

“Hayatı değiştiren” bu ipucunun yataklarınızın artık harika kokacağını belirtti. Amanda ayrıca pudra sayesinde ter kokusunun da emileceğini söyledi.“ Nevresim değiştirirken çarşafınızın altına bebek pudrası dökmeniz hayatınızı sonsuza dek değiştirecek.” şeklinde konuşan sosyal medya kullanıcısı, bunu çok uzun zamandır yaptığını ve pudrasını da lavantalı kullandığını belirtti.

Kaynak : mynet
Editör : Yağmur Akın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...