2023-02-06 11:33:55 | Son Güncelleme : 2023-02-06 12:56:42

Volkan Demirel canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Allah rızası için Hatay’a yardım edin…

Bugün sabah 04.17’de Kahramanmaraş merkezli 7,7 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremden en çok etkilenen illerimizden olan Hatay’ın Teknik Direktörü Volkan Demirel, Instagram hesabından yaptığı canlı yayın sırasında gözyaşları içinde bölgeye yardım istedi.

Kahramanmaraş’ta saat 4.17’de meydana gelen deprem birçok ilde hissedildi. Depremden çok sayıda vatandaş olumsuz etilendi.

“ALLAH RIZASI İÇİN HATAY’A YARDIM EDİN”

Sosyal medya hesabından canlı yayın açan Hatay’ın Teknik Direktörü Volkan Demirel gözyaşlarına boğuldu. Volkan Demirel; “ Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay’da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Yardıma muhtaç insanlar var. Allah rızası için yardım edin.”

Volkan Demirel canlı yayın öncesi Instagram hesabından canlı yayın öncesi bir de hikaye paylaşmış ve yardım isteğini dile getirmişti

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.