Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Vuslat Doğan Sabancı bot kazası sonrası Amerika yolcusu! Tedavi için harekete geçti…

Mavikadin>Magazin>Vuslat Doğan Sabancı bot kazası sonrası Amerika yolcusu! Tedavi için harekete geçti…

Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın bulunduğu bot, Yunanistan açıklarında kayalıklara çarparak feci bir kazaya neden olmuştu. Ağır yaralanan Sabancı çifti herkesi korkutmuştu. İddiaya göre çift, tedavi için ABD’ye gitmeye karar verdi.

Sabancı’nın New York’ta tanıdığı bir doktor olması sebebiyle orada ameliyat olacağı da iddialar arasında yer alıyor.
Sabancı’nın New York’ta tanıdığı bir doktor olması sebebiyle orada ameliyat olacağı da iddialar arasında yer alıyor.

24 Ağustos tarihinde Ali Sabancı, Vuslat Doğan Sabancı ve çocuklarının içerisinde bulunduğu bot kazası gerçekleşmişti. Sabancı çifti kazada ağır yaralanarak sevenlerini derinden üzmüştü. Sabah.com.tr’de yer alan habere göre; Ali Sabancı’nın Eşi Vuslat Doğan Sabancı kazada yüzünden yaralandı. Ünlü isim, gazeteci Bülent Cankurt’un iddiasına göre ABD’de tedavi olacak.

İDDİAYA GÖRE NEW YORK’TA AMELİYAT OLACAK

Bülent Cankurt’un yazısına göre; feci bot kazasında ağır yaralanan Sabancı çiftinin durumları merak edilirken Vuslat Doğan Sabancı’nın yüzünden yaralandığı öğrenildi. İddiaya göre Vuslat Doğan Sabancı, birkaç estetik ameliyat geçirmek için ABD’nin New York kentine gitmeye hazırlanıyor.

Sabancı’nın New York’ta tanıdığı bir doktor olması sebebiyle orada ameliyat olacağı da iddialar arasında yer alıyor. Ayrıca yine konuşulan iddialar arasında Sabancı’nın birkaç hafta boyunca konuşamadığı, yeni yeni konuşmaya başladığı, bu süreçte ailesi dışında kimseyle görüşmediği bilgisi de yer alıyor.

NE OLMUŞTU?

Esas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan'ın Leros Adası açıklarında akşam yemeği için restorana gitmek üzere zodyak olarak bilinen şişme botla denize açılmıştı. Çiftin botları kayalıklara çarparak büyük hasar almış, çift ağır yaralanmıştı.

Kaynak : Sabah.com.tr
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...