Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner robot süpürge kullananların yorumları ve tavsiyeleri

Mavi Kadın>Tekno kadın>Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner robot süpürge kullananların yorumları ve tavsiyeleri

Robot süpürge son 5-10 yıldır hayatımızda olan, yaşamımızı çok kolaylaştıran bir keşif. Piyasada pek çok marka ve çeşitte robot süpürge satışta, her geçen gün bu süpürgelere bir yenisi ekleniyor, teknolojinin ilerlemesiyle süpürgenin özelliği de artıyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner da en çok satılan robot süpürgelerden. Peki Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner kullanıcı yorumları nasıl, memnunlar mı?

fotoğraf:freepik
fotoğraf:freepik

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner robot süpürge trendyol ve hepsiburada en çok yorumlanan robot süpürgelerden. Kullanıcıların bir kısmı süpürgeden memnunken bazıları ise süpürgenin olumsuz yönlerini dile getirip görüşlerini bildiriyor. İşte bu süpürgeyi kullananların düşünceleri:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Kullanıcı Yorumları

 • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner 1 haftadır kullanıyorum, çok memnunum iyi ki almışım diyorum. Özelikle çocuklu ve çalışan kadınlar için müthiş bir alet. Her süpürmede evi mis gibi yapıyor, umarım ileride şarj vs. sorunu yaşamam.
 • Bu cihazı herkese öneriyorum, çekiş gücü çok süper, hali üstüne çok rahat çıkıyor, aralara giriyor, kesinlikle alın, aldırın.
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleanerı haftada 2 ya da 3 gün kullanıyorum. Evim 90 m2, evin temizlenmesi 110 dakika sürüyor. Evimde çok halı yok. Olanlarda ince sıkıntı yaşamıyor ama sandalyenin ayakları üzerinden bile atlayıp geçebiliyor. Temizlik yapmadan önce süpürgenin takılabileceği (çorap, sehpa, sandalye terlik gibi), eşyaları kaldırıyorum böylece daha rahat temizlik yapıyor. Evde yokken açtığımda evi süpürdüğünde şarjı biterse şarj istasyonuna dönüp şarj olup kaldığı yere geri dönüyor. Uygulama üzerinden uzaktan cihazı takip edebiliyorum. Çok memnunum.
 • 1 senedir kullanıyorum, elim kolum, herşeyim oldu. Kendi kendime soruyorum daha önce neden almadım. Parke de karoda muhteşem zaten halılarda da gerçekten etkili. Şiddetler öneririm alın.
 • Çekim gücü düşük, eşyalara, püsküllü halılara çok takılıyor, kafası sürekli karışıyor, sadece bir odayı süpürmesini istiyorum. Ayarlayıp başlatıyorum başka yeri süpürüyor memnun kalmadım. Ayrıca şunu da ekleyeyim saçaklı halınız varsa ve halılarınızı değiştirmeyecekseniz almayın sürekli halılara takılıyor.
 • Şarjı 3+1 evi mutfak dahil evi temizlemeye yetiyor. Sessiz çalşıyor, elektrik süpürgesi kadar ses çıkarmıyor. 2 günde 1 derin süpürdüğüm halde her çalışmada sürekli toz topluyor. Günde 2 kez tüm evi süpürtüyorum.
 • İyi ki almışım diyorum, evde 2 kişiyiz, ne çocuk var ne de evcil hayvan buna rağmen nereden çıkarıyor bu kadar tozu akıl alır gibi değil!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner robot süpürge kullananların yorumları ve tavsiyeleri

 • Evdeki yeni yardımcım çekim gücü çok iyi. Satın aldığım ilk günler deneme amaçlı evi her gün süpürdüm, çıkan toza inanamadım, fiyatına göre performansı süper. Süpürge ve moplu özelliği çok iyi.
 • Kurulum aşamasında biraz zorlandık. Türkçe kullanım kılavuzu çok küçük basıldığı için okumakta zorlandık. Yetersiz kaldı. Büyük basılabilirdi. İki gün uğraştıktan sonra, daha önceki kullanıcıların yayınladıkları videoları izleyerek haritalandırma işlemini tam olarak yapabildik
 • Evinizde Wİ-Fİ yoksa almayın, internetsiz bir işe yaramıyor, evinizde çok eşya varsa ve eşyaların ayakları yere çok yakın ise almayın. Sabırsız birisi iseniz yine almanızı önermem 5 dakikada evi süpürmek varken dakikalarca geziyor evi.
 • Gözle görülen her türlü kırıntıyı kiri vs alıyor hiçbir problem yok. Takıldığı yerler oluyor özellikle halı kenarları,püskülleri vs. Ama genel olarak harika bir ürün. Tavsiye ederim
 • Gırgırın elektriklisini yapmışlar, aldım ama boşuna çok gereksizmiş. 5 dakikada süpüreceğim evi bir saatte süpürüyor. Çekimi de pek iyi değil halıların içindeki tozları da çekmiyor.
 • İyi ki almışım çok memnunum. 210m2 evim var her yeri temizliyor, ben keyfime bakıyorum. Benim gibi çocuklu bir aileyseniz şahsen günde 2 kez çalıştırıyorum bu makineyi. Yalnız evde yerler boş olmalı, koltuk, divan ayakları yüksek olmalı, yere sıfır olmamalı ki koltuk altlarına da girebilirsin.
 • Eşyanız az ise hiç sorunsuz temizliyor. Mop özelliğini az kullanıyoruz çünkü yerleri silebilmesi için halıları kaldırmak gerekiyor. Su haznesine kolonyalı su vb. ekleyebiliyorsunuz ev gayet güzel kokuyor. Su haznesindeki su bitince uyarmıyor bu bir eksik. Sadece mop modu için ayrı büyük su haznesi satılıyor. Kutudan çıkmıyor ama almaya gerek yok. Kendi mop haznesi yeterli.
 • Gerçekten büyük rahatlık. İyi ki almışım diyorum gerçekten performansı yeterli. Silme de süpürme de gayet başarılı. Ürünün haritalandırması gayet iyi çalışıyor. Eğer yerde çok fazla mobilya, eşya varsa bazılarını kaldırmanızı öneririm yoksa kafası karışıyor.

Akıllı Elektrik Süpürge (Robot Süpürge) Kullanıcı Yorumları Tıklayınız

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...