Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Xiaomi Mijia M365 elektrikli scooter kullananların deneyimleri nasıldır?

Mavi Kadın>Yaşam>Xiaomi Mijia M365 elektrikli scooter kullananların deneyimleri nasıldır?

Son zamanlarda sıkça rağbet gören elektrikli scooter, ulaşımı hızlı ve keyifli bir hale getiriyor.

Xiaomi Mijia M365 elektrikli scooter kullananların deneyimleri nasıldır?

Elektriki scooter kısa ve orta mesafelerde eğlenceli bir ulaşım sağlar. Çok şık bir tasarıma sahip olan scooter, 2 tekerlek üzerinde hareket eder ve rahat bir sürüş sergiler. Yazımızın devamında elektrikli scooter kullanan kişilerin görüşlerini bildirdik.

 Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Bende uzun zamandır elektrikli scooter kullanıyorum. Scooterın şarjını dolduruyorum ve 24 kilometreye kadar gidiyor. Aynı zamanda eğer yol düzse mesela sahil gibi, 30 km gidebiliyor. Ancak yokuşlu yollarda pek iyi olduğunu söyleyemem. Ben çok memnunum, tavsiye ederim.

Yaklaşık 1 senedir bu aleti severek kullanıyorum. Çok dik olmayan yokuşları rahatlıkla çıkabiliyorum. Size tavsiyem yokuşları çıkarken s çizmeniz. Daha hızlı çıkılıyor. Sahilde severek kullanıyorum, şarzı dolu olduğu müddetçe her yere scooterla gidiyorum diyebilirim.

Elektrikli scooterı bende kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Normalde scooterın lastiklerinin çok çabuk patladığını söyleyenler olmuştu. Ben alır almaz lastiklere slime yaptırdım ve size de tavsiye ederim. Bir diğer önerim ise ıslak zeminlere scooterınızı kullanmamalısınız. Aksi takirde kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

Ben bu ürünü işe gidip gelirken kullanmak için aldım. Hızını oldukça beğendim.  En 1 km yolu 18 ile, 4 km yolu ise 25 ile gidiyorum. Böylece hiç şarzı bitmeden yaklaşık 14 kilometre gidebiliyorum. Aynı zamanda lastiklerinizde 50psi hava olması daha iyi olacaktır. Bir de kışın scooterınızı kullanmadığınız zamanlarda ara ara şarz etmeniz yararınıza olacaktır böylece pili eskimez ve daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Bende elektrikli scooterımı severek kullanıyorum. Hem kullanışlı hem de çok ekonomik. Ekonomik mooda aldığım zaman 15 km geçmiyor ancak normal mooda aldığımda 27 km hızı gördüm. Çok fazla hız yapmak iyi bir şey değil, kazalara neden olabilir bu yüzden dikkatli kullanmak gerekir. Scooterda hız sabitleyicisi var böylece hızınızı ayarlayabiliyorsunuz. Bu arada scooterı almak isteyenlere bir önerim var. Ürünü aldıktan sonra lastik basınçlarını 50 psı olarak ayarlayın. Çünkü düşük basınç çok güç tüketiyor.

Ben scooterı sahilde kullanmak için aldım. Çok kaliteli bir ürün, kullanışlı ve havalı duruyor. Motor gücü düz yolda giderken normal düzeyde aynı zamanda hızı da gayet iyi. Herkese tavsiye ederim.

Ürün güzel ve çok kullanışlı gerçekten. Ancak oturduğunuz mevkide yolların durumuna göre alın derim. Eğer yolarınız çok bozuk veya yokuş ise pek zevk vermeyecektir. Aksine scooterınızın ömrünü bile kısaltabilir. Aynı zamanda düz yolda giderken 25-30 km kadar yol gidebilirsiniz ancak biraz yokuşlu bir yolda kullanacaksanız 15 km’ye düşebilir.

Scooterda 2 tane mood var; eko ve normal mood. Genellikle yokuşlu yollarda giderken normal mooda alıyorum ancak düz yolsa giderken ekonomik mooda alıyorum. Aynı zamanda uygulaması da var. Telefonunuza indirip scooterın özelliklerini oradan da takip edebilirsiniz.


Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...