Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

Mavi Kadın>Diziler>Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

NOW TV’de yayınlanan Yabani dizisi bu hafta 27. bölümü ile ekrana geldi. Asi ve Çağla’nın sevdikleri ile uyandığı bu bölümde Yaman, intikam planları ile tehlikeli bir viraja girer. Yabani 27. bölümde neler oldu? Yabani 27. bölüm özeti. Yabani 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

Yabani, köklü bir aileden kaçırıldıktan sonra sokaklarda yaşam mücadelesi veren bir çocuğun yıllar sonra evine dönmesi ve kendisi ile ilgili var oluş mücadelesi vermesini anlatıyor. Yabani’nin bu hafta NOW TV’de 27. bölümü yayınlandı. Can bağı mı yoksa kan bağı mı? Bunu derinden sorgulatan Yabani dizisinin 27. bölümünde neler oldu? Yabani dizisi 27. bölüm özeti. Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı.

YAMAN VE ALAZ İLK KEZ KARDEŞ OLARAK OMUZ OMUZA

Asi ve Cesur, Zafer’le karşılaşırlar ve unutmak için çaba harcadıkları geçmişleri ile yeniden yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu olanlar Cesur için altından kalkması daha güç travmalara neden olmuştur. Kardeşleri Cesur’u tıpkı çocuklukta olduğu gibi sarıp sarmalarlar. Alaz ise Asi’ye sahip çıkar. Yaman ise Rüya’yı kendisinden uzaklaştırır. Böylelikle onu korumaya çalışır. Yaman ve Alaz ilk defa kardeş olarak omuz omuza vermişlerdir. Fakat Yaman ateşli bir intikam yolundadır. Onu geri döndürmek mümkün mü?

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

YABANİ 27. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman, Zafer Demirhan’dan intikam almaya yeminlidir. Tehlikeli bir viraja girer. Yaman bu sebeple sevdiklerini ve kendisini de tehlikeye atar. Artık herkesin canı pamuk ipliğine bağlığıdır.

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

Serhan ve Neslihan ise çocuklarının burun ucuna kadar yaklaşmış olan o görünmez namludan kurtulmak için söylenenenleri yapmaktan başka çareleri olmadıklarını anlarlar. Neslihan, tehlikeden habersizdir. Zafer’in etrafında dolanmaya devam eder. Kendisine gelen tepkilere ise sinirlenir. Özge ize Güven’in tavırları nedeni ile ondan rahatsızdır. Araları iyice gerilir. Bu gerginliğin sonunda Özge’nin korktuğu da başına gelir.

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

LEYLA İLE YAMAN YAKINLAŞMASI RÜYA’YI RAHATSIZ EDER

Yaman, Alaz ve Asi’nin yardımını alır. Leyla’yı da bu süreçte kullanarak Zafer’in ne yaptığını takip etmeye başlar. Bu sırada bir çocuğun daha hayatının tehlikede olduğunu fark eder. Rüya ise Yaman ve Leyla’nın bu yakınlaşmasından rahatsız olur ve sebebini bir türlü anlayamaz. Yaman bir masum çocuğun daha Zafer’in bu pis planlarına kurban gitmemesi için hemen harekete geçer. Alaz ve Yaman için artık geri dönüşü olmayan seçimler yapmanın tam zamanıdır. Yaman ise bu yolda ölmeye de öldürmeye de razıdır.

Yabani dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı, Yaman öldü mü?

YABANİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yabani dizisinin başrollerinde, Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Rojbin Erden, Seray Özkan, Sarp İkiler, Güray Görkem, Aleyna Al gibi başarılı isimlerin bulunduğu Yabani’nin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun otururken, senaryosunu Hilal Yıldız kaleme alıyor.

YABANİ 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kaynak : Mavi Kadın, NOW TV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...