Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dopingi! Bu transfer diziyi uçuracak

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dopingi! Bu transfer diziyi uçuracak

Sezonu en çok izlenen dizi olma başarısını göstererek kapatan Yalı Çapkını dizisinde, yeni sezon hazırlıkları tamamlanmak üzere. Dizide ayrılıkların yaşandığı geçtiğimiz sezondan sonra yeni sezon için bomba gibi oyuncularla anlaşmalar yapıldı. Son olarak Binnur Kaya ile anlaştıkları öğrenilen dizi ekibi, Yalı Çapkını izleyicisini heyecanlandırdı.

Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dopingi! Bu transfer diziyi uçuracak

Binnur Kaya geçtiğimiz günlerde, son projesi olan Necmi Sancak’ın yazdığı “Ayşe” filminin çekimlerini tamamlamış ve yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirmeye başlamıştı. Ünlü isim yeni sezon için Yalı Çapkını'na 'evet' diyerek anlaştı. Kaya ve Yalı Çapkını hayranları bu bomba transfere çok sevindi.

YALI ÇAPKINI'NA BİNNUR KAYA DOPİNGİ

Binnur Kaya, OGM Pictures ile birlikte Kırmızı Oda dizisinde çalıştığı sırada, Yalı Çapkını adlı dizide Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) kızı rolü için teklif aldı. İddialara göre, Kaya'nın bu diziye katıldığına dair güçlü bir ihtimal bulunuyor. Herhangi bir değişiklik olmazsa, dizinin oyuncuları, Cuma günü bir araya gelerek okuma provası gerçekleştirecek. Şu an için 19 Ağustos gibi bir tarihte set çalışmalarına başlanması planlanan dizinin yayın tarihine henüz karar verilmedi.

Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dopingi! Bu transfer diziyi uçuracak

TARIK EMİR İLE ANLAŞMIŞLARDI

Öte yandan dizi ekibi son olarak Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakteriyle yıldızı parlayan, Şevval Sam'ın oğlu, Tarık Emir Tekin'i transfer etmişti. Tekin, Halis Ağa'nın uzun zamandır diziye girmesi planlanan torununu canlandıracak.

Yalı Çapkını'na Binnur Kaya dopingi! Bu transfer diziyi uçuracak 

Derleyen: Mavikadin.com

Kaynak: Birsenaltuntas.com

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...