Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'nda şoke eden olay! Senaryo gerçeğe döndü

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'nda şoke eden olay! Senaryo gerçeğe döndü

Star TV ekranlarında izleyici tarafından merakla takip edilen popüler dizi Yalı Çapkını'nda senaryo gerçeğe dönüştü. Ünlü iki oyuncu arasındaki durum magazin dünyasında şok etkisi yaptı.

Dizinin sezon sonu eğlencesinde samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı...
Dizinin sezon sonu eğlencesinde samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı...

Yalı Çapkını dizi oyuncuları hakkında çıkan haberler sosyal medyayı salladı. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını dizisi her hafta izlenme rekorları kırıyor. 

Dizide Seyran’ın ablası Suna rolündeki Beril Pozam ile Abidin rolünü üstlenen Ersin Arıcı'nın birlikte olduklarına ilişkin çıkan iddialar çok konuşulacak gibi görünüyor. 

Yeni sezona güçlü bir bölümle giriş yapan Yalı Çapkını dizisinde Ersin Arıcı ile Beril Pozam hakkında ortaya atılan bu iddia magazin dünyasına bomba gibi düştü

Yalı Çapkını'nda şoke eden olay! Senaryo gerçeğe döndü
BİRLİKTELER İDDİASI

Dizi çekimi için Marmaris'e giden Pozam ile Arıcı samimi bir şekilde görüntülenince dikkatlerden kaçmadı. İddialara göre dizideki ikili gerçek hayatta da gözlerden uzak bir arkadaşlık yaşıyor. 

Çekim için sık sık bir araya gelen ikili, haklarındaki iddialar için henüz açıklama yapmadı.

Dizinin haziran ayında yapılan sezon sonu eğlencesinde samimi halleri dikkatlerden kaçmayan oyuncuların bu yakınlığı hayranları tarafından da fark edildi. 

Beril Pozam ile Ersin Arıcı dizide birbirlerini seven fakat bir türlü kavuşamayan ikiliyi oynuyor. 

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...