Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'nun doğal hâlini görenler inanamadı: Tam bir hayal kırıklığı

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'nun doğal hâlini görenler inanamadı: Tam bir hayal kırıklığı

Mert Ramazan Demir ile başrolleri paylaştığı Yalı Çapkını dizisiyle büyük beğeni kazanan ünlü aktris Afra Saraçoğlu, doğal görünümüyle dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya kullanıcıları, güzel oyuncunun eski hâlini görünce ''Beklediğim gibi değil'' şeklinde yorumlarda bulundu.

Afra Saraçoğlu'nun estetiksiz hâline gelen yorumlar: 'Tam bir hayal kırıklığı' 'Her hâliyle güzel'
Afra Saraçoğlu'nun estetiksiz hâline gelen yorumlar: 'Tam bir hayal kırıklığı' 'Her hâliyle güzel'

Afra Saraçoğlu, Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını'nda canlandırdığı 'Seyran' karakteriyle büyük ilgi gördü. Selanik kökenli bir ailenin kızı olarak 1997 yılında Balıkesir'de doğan Saraçoğlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimi aldıktan sonra oyunculuk kariyerine adım attı.

İkinci Şans, Kötü Çocuk, Fazilet Hanım ve Kızları gibi televizyon dizilerinde rol alan Afra Saraçoğlu, günümüzde Yalı Çapkını dizisiyle büyük bir çıkış yakaladı. Çetin Tekindor, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezen ve Gülçin Santırcıoğlu gibi tanınmış isimlerle birlikte çalışarak Türk izleyicisinin gönlünde taht kurdu.

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'nun doğal hâlini görenler inanamadı: Tam bir hayal kırıklığı

Sosyal medyada, Afra Saraçoğlu'nun estetiksiz haliyle ilgili tartışmalar yaşandı. Özellikle çene, burun, dudak ve göz kapaklarında yapıldığı iddia edilen estetik müdahaleleri konuşuldu. Eski hâlini beğenen kadar beğenmeyenin de olduğu ünlü oyunucuya birçok yorum yapıldı. ''Kilo kaybının da etkisi var ama elbette estetik operasyonlar da geçirmiş'', ''Beklediğim gibi değil, daha doğal bir güzellik bekliyordum'' ve ''Eskisi daha hoşmuş'' gibi yorumlar yapıldı.

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu'nun doğal hâlini görenler inanamadı: Tam bir hayal kırıklığı

Selanik ve Girit kökenlerine sahip bir ailenin mensubu olan Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997'de Balıkesir'in Edremit ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini Antalya'da tamamladıktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü'ne kabul edildi. Üniversite yıllarında, 2016 yılında İkinci Şans adlı filmle oyunculuk kariyerine ilk adımını attı.

KARİYER YOLCULUĞU

Afra Saraçoğlu, 2016 yılında oyunculuk kariyerine İkinci Şans filmiyle adım attı. Annesi, Afra'nın fotoğrafını Özcan Deniz'e ilettikten sonra Afra deneme çekimine davet edildi ve filmdeki rolü kazandı. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini paylaştığı bu filmde Afra, Yeşilçay'ın kızını canlandırdı. Kötü Çocuk filmi ise Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştığı bir diğer çalışması oldu. Bu deneyimin ardından 2017-2018 yılları arasında 50 bölüm boyunca yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece karakterini canlandırdı. 2018'de Hummel ve Pantene markalarının yüzü olarak seçildi.2018 yılında İyi Oyun ve Aşk Bu Mu? filmleriyle kariyerine devam eden Afra Saraçoğlu, 2019'da Mehmet Aslantuğ'un da yer aldığı ve 21 bölüm süren Kardeş Çocukları dizisinde rol aldı. 2020 yılında Öğretmen dizisinde performans sergiledi.2021 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Yeşilçam adlı yapımında Çağatay Ulusoy ile birlikte rol aldı. Aynı yıl Cornetto ve Koton markalarının yüzü oldu. Bu süreçte, Nurgül Yeşilçay ile birlikte Bir Barda Bir Gece adlı tiyatro oyununda sahne aldı. 2022'ye gelindiğinde ise Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını adlı dizide Seyran Şanlı karakterini canlandırmaya başladı.

Kaynak : kaynak: mynet.com derleyen: mavikadin.com
Editör : Gülenber Han
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...