Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'nın yeni üyesi Sevcan Yaşar oldu

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'nın yeni üyesi Sevcan Yaşar oldu

İzlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisine yeni biri isim daha katılıyor. Usta oyuncu Sevcan Yaşar, dizideki dayı Şehmuz'un eşlerinden birini oynamak üzere Yalı Çapkını dizisinin kadrosuna katılıyor.

Yalı Çapkını'nın yeni üyesi Sevcan Yaşar oldu

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam ve Hülya Duyar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde büyük değişiklikler yaşanıyor. Dizide, Pelin'in dayısı Şehmuz, eşleri ve sağ kolu diziye dahil oluyor. Şehmuz'un eşlerinden birini oynayacak olan oyuncu ise Sevcan Yaşar olacak.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNE YENİ KARAKTERLER KATILIYOR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Pelin'in dayısı Şehmuz, Cemil ve eşleriyle birlikte diziye katılıyor. Dizide, Şehmus'un Aysel ve Sinem adındaki eşlerinden birini canlandırmak için Sevcan Yaşar rol alacak. Senaryosu başarılı yazarlar Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay tarafından yazılan dizide, Şehmuz'un gelişi, Korhan ailesi ve Pelin ile annesi için ilginç olayların yaşanmasına yol açacak. Ayrıca, dizinin önceki karakterlerinden gazeteci Taylan da diziye dönüş yapacak.

Sevcan Yaşar daha önce Kayıp Şehir, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Erkenci Kuş, Sen Çal Kapımı ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi popüler dizilerde de rol almıştı.

Yalı Çapkını'nın yeni üyesi Sevcan Yaşar oldu

Yalı Çapkını'nın yeni üyesi Sevcan Yaşar oldu

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...