Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleri

Mavi Kadın>Biyografi>Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleri

Şevval Sam ve Caner Cindoruk gibi ünlü isimlerin başrolde olduğu Star Tv’nin yeni dizisi Yan Oda’ya Gürberk Polat da dahil oluyor. Genç yetenek dizide Arda karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Peki Gürberk Polat kimdir, kaç yaşında? Gürberk Polat nereli evli mi? Gürberk Polat dizi ve filmleri ile biyofrafisini Mavi Kadın editörü derledi.

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleri

Star Tv’nin yeni dizisi Yan Oda, başarılı oyuncu kadrosuna genç bir yeteneği daha eklemeye hazırlanıyor. İlk bölümünden itibaren seyircinin ilgisini kazanan Yan Oda dizisinde Gürberk Polat da rol alacak. Gürberk Polat, dizide Arda karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Peki Gürberk Polat kimdir, hangi dizi ve fimlerde oynadı? 

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleriFotoğraf: Instagram/@gurberkp

 • Adı: Gürberk Polat
 • Doğum Tarihi: 2 Nisan 1997
 • Doğum Yeri: Eskişehir
 • Mesleği: Oyuncu
 • Boyu: 1.80 m
 • Kilosu: 70 kg
 • Burcu: Koç
 • Saç rengi: Siyah
 • Göz rengi: Siyah
 • Medeni Durumu: Bekâr
 • Instagram hesabı: @gurberkp

GÜRBERK POLAT KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Gürberk Polat, 2 Nisan 1997 tarihinde Eskişehir’de doğdu. 2018 yılında ‘Geleceğin Starı’ isimli yarışmada erkekler kategorisinde birincilik elde etti. İlk defa 2019 yılında “Benim Tatlı Yalanım” dizisi ile kamera karşısına geçti. Daha sonra ise, "Maviye Sürgün", "Babil" ve "Kimya" gibi yapımlarda rol aldı. Gürberk Polat, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden lisans mezunu oldu.

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleriFotoğraf: NOW TV

GÜRBERK POLAT RÖPORTAJI

Mahkum dizisinde Eren karakteri ile seyircinin hafızasına kazınan Gürberk Polat, dizi setinden sonra FOX TV'ye (NOW TV) verdiği röportajda şöyle konuşmuştu:

"Her şey yarışmadan sonra başladı. Çok çabaladığım bir süreçti. Sonrasında da çabalamaya çalışmaya devam ettim. Hayatımda en büyük değişiklik, hayranı olduğum isimlerle “meslektaş” olabilmek şansı oldu diyebilirim. Ben yola Şampiyonlar Ligi’nde başladığımı düşünüyorum. Gerçekten benim için okul oldu. Bu okuldan öğrendiğim en önemli şey “saygı” oldu. Önce kendine, sonra çevrendekilere, işine, seni izleyenlere saygı duymanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Ve bu öğrenmenin bundan 40 sene sonra da devam edeceğini öğrendim"

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleriFotoğraf: NOW TV

YAN ODA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yan Oda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde: Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Melek Baykal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Nezaket Erden, Bülent Polat, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş.

Yan Oda dizisinin Arda’sı Gürberk Polat kimdir, nereli kaç yaşında? Gürberk Polat dizi ve filmleriFotoğraf: NOW TV

YAN ODA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ünlü bir televizyon programı sunucusu iken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy, ani bir karar ile Fikret Alabey ile evlenir. Sevgi Ersoy’u Şevval Sam, Fikret Alasoy’u ise Caner Cindoruk canlandırıyor. Fakat bu ikili daha önce de bir evlilik yaşamış ve yürütememişlerdir. Şimdi ise ikinci baharlarını yaşamak isterler. Ancak ortada bir sorun var. İki birbirine zıt aile aynı çatı altında nasıl yaşayacak?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...