Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yaprak Dökümü'nün ardından aynı dizide buluştular

Mavi Kadın>Diziler>Yaprak Dökümü'nün ardından aynı dizide buluştular

Halil Ergün ve Perihan Savaş'ın 36 yıl sonra buluştuğu "Akşam Yemeği" adlı kısa film, geleneksel bir ailede evlenememiş üç kardeşin hikayesini anlatıyor.

Yaprak Dökümü'nün ardından aynı dizide buluştular

Unutulmaz filmlere imza atan Halil Ergün ve Perihan Savaş, 36 yıl sonra aynı film setinde buluştular. Suat Köçer'in yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği, Okan Akgün'ün yönettiği "Akşam Yemeği" adlı kısa filmde, usta oyuncular anne ve baba rollerinde yer aldılar. 

TEKRAR BİRLİKTELER

Ünlü oyuncular iki gün boyunca devam eden set sürecinde, hem eski günleri yâd ettiler hem de performanslarını sergilediler. Son olarak 1988 yapımı "Yaşarken Ölmek" filminde bir araya gelen ve daha sonra "Yaprak Dökümü" dizisinde rol alan ikili uzun bir aradan sonra tekrar birlikte çalışıyor.

 

Yaprak Dökümü'nün ardından aynı dizide buluştular

FİLMİN KONUSU

Filmin konusu, geleneksel bir ailede 30'lu yaşlardaki üç kardeşin hala evlenememiş olması etrafında şekillenirken, diğer oyuncular arasında Eda Akalın, Sefa Şenel, Yağmur Ruken Kahraman ve Berfin Taş da yer aldı.

 

Yaprak Dökümü'nün ardından aynı dizide buluştular

ONUR ÖDÜLÜ

Batman Film Günleri'nde, bir ilke imza atılarak düzenlenen etkinlikte, başarılı yönetmen Derviş Zaim ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Halil Ergün'e "Onur Ödülü" takdim edildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...