Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yaprak Dökümü'nün Hayriye Hanımı Güven Hokna'dan Hazar Ergüçlü'ye övgü dolu sözler

Mavi Kadın>Magazin>Yaprak Dökümü'nün Hayriye Hanımı Güven Hokna'dan Hazar Ergüçlü'ye övgü dolu sözler

Türkiye'nin popüler dizisi "Yaprak Dökümü"nde, Hayriye Hanım karakterini oynayan Güven Hokna, "Aramızda Kalmasın" isimli programa katıldı. Hokna, programda Kanal D'de yayınlanan İnci Taneleri dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

Yaprak Dökümü'nün Hayriye Hanımı Güven Hokna'dan Hazar Ergüçlü'ye övgü dolu sözler

'Ağzımızın tadı bozulmasın' repliğiyle yıllar geçse de hala konuşulan usta sanatçı Güven Hokna, son günlerin en popüler dizilerinden İnci Taneleri'ndeki performansı ile gündem olan Hazar Ergüçlü hakkında konuştu.

GÜVEN HOKNA'DAN YILLAR SONRA 'YAPRAK DÖKÜMÜ' YORUMU

Ünlü oyuncu,rol arkadaşları Halil Ergün ve Bennu Yıldırımlar ile sürekli temas halinde olduklarını ifade etti ve ekledi; "Halil ve Bennu ile düzenli olarak temas konuşuyoruz. Biz gerçekten bir aileydik. Hiç tartıştığımızı, birbirimize karşı ters davrandığımızı hiç görmedim, bilmiyorum" şeklinde konuştu.

Setlerde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ruhun kaybolduğunu dile getiren Güven Hokna, "Ben karavanlardan pek hoşlanmam. Sadece kırsal bölgelerde çalışırken gerektiğinde ihtiyaç duyulan bir araçtır" dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti;

"Bazı oyuncular onu keyif için kullanır. Öyle oyuncular var ki partnerini karavanına sokmuyor. Sonra kaprisler başlıyor. Benim böyle kaprislerim yok. Bazen parasız işler de yapmışımdır. Karavan oyunculuğu ve gerçek oyunculuk var. Karavan oyuncuları ağır basıyor.”

"O NE YAPACAĞINI BİLİR "

Usta sanatçı, genç oyunculardan en çok Hazar Ergüçlü'yü takdir ettiğini de belirtti. Hokna, Kanal D'de yayınlanan "İnci Taneleri" dizisindeki performansıyla dikkat çeken Ergüçlü'ye methiyeler düzdü.

“Hazar Ergüçlü’ye ne yapacağını söylemenize gerek yok, o ne oynayacağını bilir. Hiç kusursuz, çok beğeniyorum.”

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...