Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yaprak Dökümü'nün Sedef'inden şok edecek anne itirafı!

Mavikadin>Yaşam>Yaprak Dökümü'nün Sedef'inden şok edecek anne itirafı!

Ekranların fenomen dizilerinden biri olan ve yayınlandığı 4 yıl boyunca izlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinde 'Sedef' karakterini canlandıran Seda Demir, bu sabah 2. Sayfa programına misafir oldu. Efsane dizinin yayınlandığı dönemde sette yaşadığı olayları anlatan Seda Demir, annesi rolündeki Bedia Ener'in söyledikleriyle 8 yıl neler yaşadığını ilk kez itiraf etti.

Yaprak Dökümü'nün Sedef'inden şok edecek anne itirafı!

2006 ve 2010 yılları arasında ekranlara gelen ve başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna gibi isimlerin oynadığı aynı zamanda Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır, Bennu Yıldırımlar ve Tolga Karel'in de olduğu dizi, 5 sezon ekranda kalmayı başarmış ve ardından defalarca tekrarları yayınlanarak yeniden izlenme rekorları kırmıştı.

Reşat Nuri Güntekin'in 'Yaprak Dökümü' isimli kitabından televizyonlara uyarlanan Yaprak Dökümü dizisinde komşu kızı Sedef olarak diziye giren Seda Demir bugün 2. Sayfa magazin programına misafir oldu. 

''HERKES BENİMLE MESAFELİYDİ''

İlk oyunculuk deneyimi olduğu için çoğu kişinin kendisine mesafeli olduğunu ifade eden Seda Demir en büyük destekçisinin yönetmen Mesude Eraslan, Neslihan Atagül, Bennu Yıldırımlar ve Yusuf Atala olduğunu söyledi.

Seda Demir: "İlk set deneyimim olduğu için Yaprak Dökümü'nde çok çektim. İlk oyunculuk tecrübesi yaşadığım için insanların bana bakışı başka oldu. 4 ya da 5'inci setim olsaydı çok başka olabilirdi. Neslihan Atagül'ün seti çok başka bir yerdeydi ve sürekli bir arada olmamıza rağmen dışarıda çok görüşüyorduk. Bir de Yusuf Atalı vardı. Diğer oyuncularla aramızda hep mesafe vardı. Bedia Ener de dahil. Annemi oynamasına rağmen aramızda hep bir mesafe vardı" açıklamalarında bulundu.

''SETTEN EVE GİDİP ÇOK AĞLADIM''

"Setten eve gidip ağladığım çok oldu. İlk iş tecrübemdi, 22 yaşındaydım. Bana her şey çok garip gelmişti. Mesafe ve desteğin olmamasını çok garipsemiştim. Hem eğitim olarak hem psikolojik olarak hazırlıksız yakalandım" dedi.

Kendisine annesi rolündeki Bedia Ener'in daha önce yaptığı "Herkes kendi sesini kullanırdı. Bir tek Seda kullanmıyordu" açıklaması hatırlatılınca bu açıklamaya ne kadar üzüldüğünü anlattı.

Yaprak Dökümü'nün Sedef'inden şok edecek anne itirafı!

"BEDİA ENER BANA 'KENDİ SESİNLE OYUNCULUK YAPAMAZSIN' DEDİ"

"Yok sadece ben değil, Fahriye Evcen ve Tolga Karel de kendi sesini kullanmıyordu. Bununla ilgili kötü bir anım var. "Ben bunu daha önce Bedia Ener'le de paylaştım. Bana şey demişti, 'Sen asla sesinle bir dizide oynayamazsın, sesin çok kötü' demişti. Bunu teke tek bir odada kaldığımızda söylemişti. O kadar etkiledi ki beni. Çünkü bir cümle belki hayat boyu etki edebiliyor" dedi ve ekledi:

"Orada o kadar kötü hissettim ki. Yaklaşık 7-8 sene boyunca sesimden utandım. Ta ki Survivor'a gidene kadar. Yarışmaya gittiğimde gelen yorumlar sayesinde kendime 'Seda ne yaptın sen' dedim" 

Seda Demir Yaprak Dökümü'nün ardından 'Yıldız Masalı', 'İntikam', 'Beyaz Karanfil' ve 'Evlenmeden Olmaz' projeleriyle ekranlara gelmeye devam etti. Oyuncu 2017 yılında 'Survivor' programına katılarak Dominik'e gitmişti.

 


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...