Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yargı dizisi Defne kimdir? Beren Nur Karadiş kaç yaşında, instagram adresi ne?

Mavi Kadın>Biyografi>Yargı dizisi Defne kimdir? Beren Nur Karadiş kaç yaşında, instagram adresi ne?

Yargı dizisinde Ilgaz’ın (Kaan Urgancıoğlu) kardeşi rolü ile karşımıza çıkan Defne’nin hayatı dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki Yargı dizisi Defne kim? Defne karakteri “Beren Nur Karadiş” kaç yaşında? Detaylar haberimizde

Yargı dizisinde Defne'nin gerçek adı Beren Nur Karadiş'tir.
Yargı dizisinde Defne'nin gerçek adı Beren Nur Karadiş'tir.

Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi sürükleyici senaryosu, başarılı oyuncuları ile izleyiciyi ekrana bağlıyor, reytinglerde zirveden inmiyor. Dizinin oyuncularının yaşamı da diziyi takip edenler tarafından araştırılıyor. Defne karakteri de dikkat çeken isimlerden. Peki Defne (Beren Nur Karadiş) kimdir? Instagram adresi ne?

BEREN NUR KARADİŞ KİMDİR?

Beren Nur Karadiş, Türk dizi ve film oyuncusudur. Küçük yaşına rağmen önemli yapımlarda oynadı. 2014 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine Fox TV'de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisiyle başladı. TV 8'de 2019-2020'de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir’in çocukluğu olarak rol aldı. 2021 yılından bu yana ise oyunculuğa Yargı dizisinde Defne karakteri olarak devam ediyor.

YARGI DİZİSİ DEFNE KİMDİR, KİMİN KIZI?

Yargı dizisi Defne, 26 Şubat 2014 senesinde Kaya ailesinin küçük kızı olarak dünyaya geldi. 25 yıllık polis memuru Metin Kaya’nın Ilgaz ve Çınar ile beraber üç çocuğundan biridir.

Defne 2 yaşındayken annesini kaybetti ve halası Makbule tarafından büyütülmüştür. Balkan Mafyası tarafından kaçırılmıştır. Sonrasında abisi Ilgaz tarafından kurtarılmıştır. Halası Makbule yurtdışına gittiği için, ona dedesi Merdan Kaya bakıyordur. 5 sene sonra, (geçmişte yaşadığı travmaların etkisiyle) bambaşka birisi haline gelmiş, şımarık olmuştur.

Abisi Çınar’ın her şartta suçsuz olduğunu bilen Defne elinden geldiği zaman her zaman abilerine destek olmuştur.

Zeki bir kız olan Defne özellikle abisi Çınar’ın arkadaşının ölmesinden sonra işlerin yolunda gitmediğini hissedecek ve durumdan huzursuz olacaktır; yine de mutsuzluğunu kimseye belli etmemeye çalışan Defne asla abisinin bir kızı öldürmüş olabileceğine inanmaz.

Yargı dizisi Defne kimdir? Beren Nur Karadiş kaç yaşında, instagram adresi ne?

BEREN NUR KARADİŞ'İN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Beren Nur Karadiş'in instagram adresinin ne olduğu da Google arama motorunda araştırılan şeylerden. Yetenekli oyuncu instagramı aktif bir şekilde kullanıyor. . Minik yeteneğin takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Yargı dizisinin ekrana gelmeye devam etmesiyle Beren'in takipçisinin artacağı düşünülüyor. Beren Nur Karadişi @berennurkaradis instagram adresini kullanıyor.

BEREN NUR KARADİŞ DİZİ VE FİLMLERİ

Doktor Sadık Ahmet (Sinema Filmi 2021)

Yargı (TV Dizisi 2021)

Doğduğun Ev Kaderindir (Genç Zeynep, TV Dizisi 2019-2020)

Bir Aile Hikayesi (Mercan Güneş, TV Dizisi 2019)

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...