Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yargı'nın Eren komiseri Uğur Aslan'dan kahreden haber!

Video>Yaşam>Yargı'nın Eren komiseri Uğur Aslan'dan kahreden haber!
Türkiye'yi derinden sarsan Kahramanmaraş ve Gaziantep depremleri ünlü isimleri de vurdu. Bunlardan biri de oyuncu Uğur Aslan'ın Hatay'da bulunan ailesi oldu. Ailesinin yarısının göçük altında kaldığını açıklayan Aslan, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada: ''Abim, yengem, yeğenlerim göçük altındalar ve biz artık onları kaybettik olarak varsayıyoruz'' diyerek yürekleri dağladı.

Uğur Aslan açıklamaları şu şekildeydi;

''Herkese merhaba. Çok kötü bir gün geçiriyoruz. Yani özellikle Hatay ile ilgili hikayede çok soru işareti var. Benim ailemin özellikle abim, yengem ve yeğenlerim maalesef göçük altındalar ve biz onları artık kaybettik olarak varsayıyoruz çünkü onlara müdahale edebilecek herhangi bir süreç maalesef çalışmadı. Orda oluşan birtakım hasarlardan kaynaklı olduğu söyleni*yor. Sayın Vali'mizin de yaptığı birtakım açıklamalar var. Oraya yardım gidebilmesi noktasında, alt yapılarla ilgili birtakım zaafların olduğu söylendi. Yani tek temennim bir an önce hızlı müdahale edilmesi ve en azından kalanlarla ilgili bir süreç çalışır ve herkes sağlığına kavuşur dışında bir temennide bulunamıyorum. Yeğenlerimle iletişim kurabiliyorum ve bunu birtakım aralıklarla yapabilmek söz konusu. Ailemden aldığım bilgilerden edindiğim şey; kendi çalışmaları, kendi çabalarıyla birtakım şeyler yapma içinde olduğu.''


Editör : Sema Acar
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.