Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasak Elma'nın Asumanı Melisa Doğu Kızıl Goncalar'a transfer oldu

Mavi Kadın>Magazin>Yasak Elma'nın Asumanı Melisa Doğu Kızıl Goncalar'a transfer oldu

“Kızıl Goncalar” dizisi, pazartesi akşamları NOW ekranlarında büyük ilgi görmeye devam ediyor. En iddialı projeler arasında yer alan sevilen dizi, izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Diziye, son olarak Yasak Elma dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Melisa Doğu katıldı.

Yasak Elma'nın Asumanı Melisa Doğu Kızıl Goncalar'a transfer oldu

Gold Film'in öncü projelerinden biri olan "Kızıl Goncalar" dizisi, büyük ilgi görüyor. Yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği, senaryosunu ise Necati Şahin'in kaleme aldığı dizi, güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Yasak Elma'da uzun süre Asuman karakterini oynayan ve daha sonra "Kopuk" dizisinde rol alan Melisa Doğu, "Kızıl Goncalar" için kadroya katıldı.

KIZIL GONCALAR'A YASAK ELMA'DAN TRANSFER

Başrollerini Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın paylaştığı Kızıl Goncalar dizisine bir yeni transfer daha gerçekleşti. Kadronun her geçen gün genişlediği dizi izlenme rekorları kırıyor. Son olarak diziye Melisa Doğu'nun diziye katıldığı açıklanırken, ünlü oyuncu "Kızıl Goncalar" dizisinde "Ayza" karakterini üstlenecek ve hikayeye tarikat tarafından dahil olan bir karakter olacak. Ayza'nın oğlu Affan da diziye katılacak, Affan'ın rolü ise yakın zamanda açıklanacak.

Yasak Elma'nın Asumanı Melisa Doğu Kızıl Goncalar'a transfer oldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...