Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den flaş hamle! Kendi soyadını artık kullanmayacak

Mavi Kadın>Magazin>Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den flaş hamle! Kendi soyadını artık kullanmayacak

Yasak Elma'daki uzun soyadı nedeniyle kendisini defalarca tiye alan Yıldız'ı canlandıran Eda Ece, geçtiğimiz hafta sonu Anadolu Efes oyuncularından Buğrahan Tuncer ile hayatını birleştirmişti. Ünlü oyuncu sürpriz bir kararla kendi soyadını değil eşinin soyadını kullanmaya karar verdi.

Eda Ece'den flaş soyadı hamlesi
Eda Ece'den flaş soyadı hamlesi

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma'nın 'Yıldız' karakterini canlandıran Eda Ece, finalini geçtiğimiz haftalarda yapmıştı. Dizi boyunca defalarca nikah masasına oturmuş olsa da gerçek hayatta ilk kez 'evet' dedi. Evlendikten sonra ilk iş soyadını değiştiren Eda Ece, hayranlarını şaşırttı.

EDA ECE İLK İŞ SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Ünlü oyuncu Eda Ece'nin doğum günü olan 20 Haziran'da kutlanırken, 21 Haziran'da Anadolu Efes forması giyen basketbolcu nişanlısı Buğrahan Tuncer ile Four Seasons Bosphorus Oteli'nde gerçekleştirdikleri masalsı bir düğünle evlendi. 5 sezon rol aldığı Yasak Elma dizisinde uzun bir soyadı olan Eda Ece, 'Yıldız Yılmaz Argun Kuyucu Yıldırım' diyerek zaman zaman canlandırdığı karakteri tiye alıyordu.

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den flaş hamle! Kendi soyadını artık kullanmayacak

Yeni gelin Eda Ece'nin düğün öncesinde sızan davetiyesinde soyadının 'Uzunalioğlu' olduğunu öğrenen takipçileri oldukça şaşırmış ve konuyla ilgili birçok yorum yapmıştı. Bu olay, magazin basınında büyük yankı uyandırdı ve Eda Ece hakkında geniş yer aldı. Sosyal medya hesaplarında kendi soyadını kullanmayan başarılı oyuncu, Buğrahan Tuncer ile evlendikten sonra eşinin soyadını kullanmaya başladı. Eda Ece'nin sosyal medya hesaplarında soyadını 'Tuncer' olarak değiştirmesi dikkat çekti.

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den flaş hamle! Kendi soyadını artık kullanmayacak

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...