Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasemin Özilhan'dan mutlu evlilik sırları! "Uyum varsa aşk gerçektir, yoksa işkencedir"

Mavikadin>Magazin>Yasemin Özilhan'dan mutlu evlilik sırları! "Uyum varsa aşk gerçektir, yoksa işkencedir"

İş insanı İzzet Özilhan ile 2011 yılında evlenerek oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan aşkla ilgili açıklamalarıyla gündeme geldi. Özilhan, mutlu evliliğin sırrını açıklayarak uyumun önemine vurgu yaptı.

"İster aşk olsun, ister arkadaşlık; sevdiğin kişiyle zincirleri koparmamak adına yeterli çabayı göstermek lazım."
"İster aşk olsun, ister arkadaşlık; sevdiğin kişiyle zincirleri koparmamak adına yeterli çabayı göstermek lazım."

Unutulmayan  Türk dizileri arasında yer alan Doktorlar dizisinde oynadığı ‘Ela’ karakteriyle hafızalarda yer edinen Yasemin Özilhan, bir dergiye verdiği röportajda aşk ve evlilik hakkında konuştu.

‘UYUM ÖNEMLİ’

İş insanı İzzet Özilhan ile hayatını birleştirdikten sonra oyunculuktan elini eteğini çeken Yasemin Özilhan samimi açıklamalarıyla gündeme geldi. Daha önce eşiyle evliliklerinde sorunlar olduğu konuşulan Özilhan’ın bir dergiye verdiği röportajda mutlu evliliğin sırrını vermesi dikkati çekti.

Ünlü isim röportajında “Aşk bence şekillendirilmeyi bekleyen bir oyun hamuru. Bu hamurla aynı anda iki kişi oynuyor. Ortaya çıkacak şekil de kişilere göre değişiyor. Sonucu bilmenin imkanı yok. Aşk bir araçtır. Uyum ise bunu sürekli kılandır. Uyum varsa aşk gerçektir. Yoksa işkencedir” ifadelerini kullandı.

Yasemin Özilhan'dan mutlu evlilik sırları!

‘KAZANMAK ZOR KAYBETMEK KOLAY’

Evlilik ve ilişkiler üzerine tavsiyelerde bulunan Özilhan, röportajının devamında ilişkinin türüne göre insanı kazanmanın zor fakat kaybetmenin çok kolay olduğunu vurguladı. Ünlü isim sözlerini şöyle sürdürdü:

“İster aşk olsun, ister arkadaşlık; sevdiğin kişiyle zincirleri koparmamak adına yeterli çabayı göstermek lazım. İnsan anatomisi ve düşünce yapısı değişmedikçe aşk her zaman aşk olarak kalmaya devam edecek. Bazen kalbini kıracak, bazen mutluluktan uçuracak. Her zaman en önemli yaşama sebeplerinden biri olacak."

Kaynak : mavikadin.com, turkiyegazetesi.com.tr, ntv.com.tr
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...