Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasemin Şefkatli'den samimi açıklama: 'Ayel'in kalbindeki sorunu başından biliyorduk'

Mavi Kadın>Magazin>Yasemin Şefkatli'den samimi açıklama: 'Ayel'in kalbindeki sorunu başından biliyorduk'

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in ikiz bebekleri yaklaşık bir ay önce dünyaya geldi. İkizlerden biri, kalbindeki sorun nedeniyle ameliyat geçirdi ve tedavi sonrası sağlığına kavuştu. Şefkatli, son paylaşımında, bebeğindeki bu rahatsızlığı en başından beri bildiklerini açıkladı.

Yasemin Şefkatli'den samimi açıklama: 'Ayel'in kalbindeki sorunu başından biliyorduk'

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses'in oğlu olan İdo Tatlıses, 2021'de sosyal medya fenomeni olarak bilinen Yasemin Şefkatli ile evlendi. Çiftin bir ay önce ikiz bebekleri dünyaya geldi. Yasemin Şefkatli, son paylaşımında bebeğinin doğmadan önce kalbinde sorun olduğunu hamileliğinin başında öğrendiklerini açıkladı.

YASEMİN ŞEFKATLİ'DEN SAMİMİ AÇIKLAMA

Yasemin Şefkatli Tatlıses, hastane odasından yaptığı paylaşımda, bebeklerden birinin doğmadan önce kalp sorunu olduğunu ve bunu 21. haftadan itibaren bu durumu bildiklerini dile getirdi. Kontrollerinin her hafta, bazen de haftada iki kez olduğunu belirterek, Ayel'in doğduğunda operasyon geçireceğini bildiklerini söyledi. Şefkatli, bu durumu kendi içlerinde çözmeye odaklandıklarını ifade etti. Operasyon haberinin ardından çok sayıda duanın geldiğini ve güzel mesajların kendisine güç verdiğini vurguladı. Önlerinde daha uzun bir süreç olduğunu ancak bebeğin çok güçlü olduğunu ve her şeyin iyi olacağını belirtti.

Yasemin Şefkatli'den samimi açıklama: 'Ayel'in kalbindeki sorunu başından biliyorduk'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...