Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasemin Şefkatli'den sevimli ikizlerine duygusal sözler

Mavi Kadın>Magazin>Yasemin Şefkatli'den sevimli ikizlerine duygusal sözler

Yasemin Şefkatli, minik ikizleri İbrahim Ayel ve Sinan Emir'le olan pozlarını sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor. Görenlerin dedeleri İbrahim Tatlıses'e benzettiği ikizlerin sevimli hallerine yorum ve beğeni yağdı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında evlendi. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak'ta dünyaya geldi.

İkizlerden biri İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin adını almıştı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

''DEDESİNİN KOPYASI''

Sosyal medya kullanıcıları, minik ikizlerin yüzünü gördükten sonra "Maşallah" ve "Dedesinin kopyası" gibi yorumlar yapıldı. Her geçen giderek büyüyen sevimli bebekler İbrahim Ayel ve Sinan Emir'in olduğu kareler sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Yasemin Şefkatli'den sevimli ikizlerine duygusal sözler

Anne Şefkatli, ikizleriyle ilk defa denize gittikleri anları sevenleriyle paylaştı.

Sosyal medyadan paylaşımlarında ikizlerine sık sık yer veren Şefkatli'nin yeni fotoğrafları büyük ilgi gördü. 

Yasemin Şefkatli'den sevimli ikizlerine duygusal sözler

''AŞIĞIM, TEŞEKKÜRLER VARLIĞINIZA''

Turizm cenneti Çeşme'ye giden ailenin ve ikizlerin keyfi yerindeydi. Ünlü isim, son olarak oğullarını denizle tanıştırdığı anı "İlk denizimiz hayırlı olsun" notuyla paylaştı.

Yasemin Şefkatli, sevimli ikizlerin yer aldığı yeni paylaşıma ''Aşığım, teşekkürler varlığınıza'' notunu düştü. Minik ikizlerin sevimli hallerine yorum ve beğeni yağdı. İkizlerin giderek kilo aldığı ve büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...