Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendi

Mavikadin>Magazin>Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendi

"Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programına konuk olan "Afrodit" lakaplı sanatçı Banu Alkan, "büyük aşkım" dediği Kemal Yıldız ile evlendiğini duyurdu. Düğün planlanı yaptıklarını söyleyen Alkan, gelinlik modelini de paylaştı.

Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendi

Yeşilçam’ın Afrodit lakaplı oyuncu ve şarkıcısı Banu Alkan, nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendiğini açıkladı.

Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programına konuk olan Afrodit, parmağındaki yüzüğü göstererek sevindirici haberi paylaştı.

Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendi

BANU ALKAN EVLENDİĞİNİ DUYURDU

Yüzüğü gören Evrim Akın "Sözlendiniz mi?" diye sordu. Alkan ise, "Evlendik bile." cevabını verdi. 

Düğüne dair tüyolar veren Evrim Akın, "Biz yapıyoruz düğünü, baş nedime biziz. Gelin arabası yaparız benim arabayı da. Kutuları bağlarız arkamıza gideriz." dedi.

Yeşilçam'ın Afrodit'i Banu Alkan nişanlısı Kemal Yıldız ile evlendi

GELİNLİK MODELİNİ PAYLAŞTI

Düğün hazırlığında olduklarını söyleyen Alkan, sosyal medya hesabından bir gelinlik modeli paylaştı ve takipçilerine "Gelinliğimin modelini beğendiniz mi?" diye sordu.

O paylaşımına "taklitçi" dediği Kylie Jenner ve Hailey Bieber'ı da etiketledi. Programda "Taklitçi Kezban" diyerek kıyafetlerinin model ve renklerini, verdiği pozları taklit ettiklerini iddia ettiği Kylie Jenner ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

KYLIE VE HAILEY'DEN SONRA BEYONCE DE TAKİT EDİYOR

Afrodit, açıklamasında Beyonce'nin leopar desenli bir kıyafetle verdiği pozu da kastederek Kylie Jenner ve Hailey Bieber'dan sonra Beyonce'nin de kendisini taklit ettiğini ileri sürdü. 

Banu Alkan, aralarında geçen yazışmayı "Kylie, Beyonce... Zaten kendini benimle yarattı. Beni takip ediyor, teşekkür ettim. 'Takip ediyorsunuz' da demedim, daha güzel bir şey dedim. Bana şey dedi 'Siz hayal mi görüyorsunuz?' dedi. 'Gel kız buraya' dedim..." şeklinde anlattı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...