Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yeşilçam'ın dört yapraklı yoncası Filiz Akın'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Mavikadin>Magazin>Yeşilçam'ın dört yapraklı yoncası Filiz Akın'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik ile Yeşilçam'ın 'Dört Yapraklı Yonca'sının bir üyesi olan Filiz Akın, geçen hafta hastaneye yatırıldığını kamuoyuna duyurdu. Akın, sağlık durumu hakkında bilgi vererek evde tedavi görmeye başladığını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeşilçam'ın dört yapraklı yoncası Filiz Akın'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Filiz Akın, geçen haziran ayında "Çok sayıda ilaç ve tedaviye rağmen durumum iyi değil" şeklinde ifadesiyle herkesi şaşırtmıştı. Daha önce iki kez kanser tedavisi gören 80 yaşındaki oyuncunun sağlık durumu, hayranlarını endişelendirmişti. Ünlü sanatçı bugün bir kez daha hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

FİLİZ AKIN HASTANEYE KALDIRILDI

Filiz Akın, geçen eylül ayında "Bir türlü sağlığıma kavuşamıyorum" diyerek, MR çektireceğini açıklamıştı. Deneyimli sanatçı, tetkik sonuçlarını öğrendikten sonra sosyal medya hesabında gülümseyerek el salladığı bir video paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, "MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara beş gün daha devam. Sizlere de dilek ve dualarınız için teşekkür ederken, böyle iyi haberler alacağınız bir gün diliyorum" demişti.

Yeşilçam'ın efsanevi ismi Filiz Akın, en son geçen hafta hastalanarak hastaneye götürüldüğünü duyurdu. Deneyimli oyuncu, sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımda şu sözleri kullandı:

10 Kasım’da şiddetli öksürük, ateş yükselmesi, koronavirüs benzeri şikâyetlerle hastanede o gece yatmak zorunda kaldım. Ertesi gün tedaviye harfiyen evde devam etme şartıyla çıktık. İnşallah yapılacak kontrollerde ‘İyileşme yolundasınız’ derler.

Ünlü sanatçı, daha sonra yaptığı paylaşıma bir ek yaparak; "Öyle de oldu. Biraz daha ilaç alacağım ama daha iyiye gidiyor. Hiç endişe edecek bir durum yok. Tüm iyilik dilekleriniz ve ilginize çok teşekkür ederim, bana moral oldunuz" şeklinde yazdı.

Yeşilçam'ın dört yapraklı yoncası Filiz Akın'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

YILLARDIR PEK ÇOK AMELİYAT GEÇİRDİ

 Filiz Akın, yıllar önce sol kulağının üst bölgesindeki kanserli dokudan ve ses tellerindeki sorunlardan dolayı bir dizi ameliyat geçirmişti. Akın, ayrıca 2002 yılında burun ve ağız arkası kanserine yakalanmış ancak hastalık başarılı tedavi sonucu iyileşmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...