Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Sertan Acar yıllar sonra görüntülendi: Otel işletip hayvan bakıyor!

Mavi Kadın>Magazin>Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Sertan Acar yıllar sonra görüntülendi: Otel işletip hayvan bakıyor!

'Ayşecik' filmleriyle hafızalara kazınan 70’li yılların usta oyuncusu Sertan Acar yıllar sonra ortaya çıktı. 74 yaşındaki ünlü isim şimdilerde otel işletip hayvan bakıyor.

Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Sertan Acar yıllar sonra görüntülendi: Otel işletip hayvan bakıyor!

Seneler sonra ortaya çıkan 70'li yılların usta oyuncusu Sertan Acar'ın Yeşilçam macerası sadece iki buçuk yıl sürmüştü.
Fotoğraflarını görenlerin 'hala çok yakışıklı ve karizma', 'Allah uzun ömürler versin' şeklinde yorum yaptığı Acar 'Ayşecik' ve Cüneyt Arkın ile birlikte rol aldığı 'Battalgazi' filmiyle adından söz ettirmişti. Ünlü ismin şimdiki hali sosyal medyada paylaşılınca büyük ilgi gördü. 

İZ BIRAKAN ROLLERE İMZA ATTI

Sinema sektöründe macerası sadece iki buçuk yıl süren Sertan Acar daha sonra diş hekimliği mesleğine geri döndü. Daha sonra da emekli oldu. 

Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Sertan Acar yıllar sonra görüntülendi: Otel işletip hayvan bakıyor!

DOĞAYLA İÇ İÇE YAŞIYOR

Şimdilerde doğayla iç içe yaşayan Sertan Acar Kocaeli Kandıra'da yaşıyor. Bir otel işlettiği öğrenilen Acar şuanda 74  yaşında. 
Acar, işletmesini yaptığı otelde sadece misafir ağırlamayıp aynı zamanda orada yaşayan hayvanların da bakımını üstleniyor. 

SİNEMAYI NEDEN BIRAKTI?

Ünlü oyuncu sinemayı bırakma nedenini şu şekilde açıklamıştı:

"Ayşecik yani Zeynep Değirmencioğlu ile arka arkaya 5-6 film çevirdim. Diş hekimliği bölümü o sırada çok zordu. Laboratuvardan sete, setten laboratuvara gece gündüz perişan oldum. Sinemayı bırakmaya karar verdim fakat Yıldız Kenter’le ‘Fatma Bacı’, Cüneyt Arkın’la ‘Battal Gazi’nin İntikamı’ filmlerinin sözleşmesine daha önce imza atmıştım. Onları da bitirdikten sonra bıraktım"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...