Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

Mavikadin>Magazin>Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

Survivor All Star 2024'ün 8. yarışmacısı açıklandı. Acun Ilıcalı Yiğit Poyraz için katıldığı sene Survivor'da çok başarılı bir sezon geçirdiğini söyledi.

Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

Survivor All Star 2024’te yarışacak Yiğit Poyraz Survivor 2021'de Gönüllüler takımında mücadele etmişti. Yiğit Poyraz performasıyla sevilen yarışmacılar arasında yerini almıştı.

TV8 ekranlarında yayınlanacak Survivor All Star 2024 programında yarışmacı isimleri gün gün açıklanıyor. Yeni dönemde ekranlara gelecek programda birbirinden iddialı yarışmacılar yer alacak

Önceki dönemi 13 Haziran 2023 akşamı sona eren Survivor 2023'te kazanan isim Nefise olmuştu. Bu sezonda da derece yapan isimlerin kıran kırana mücadele edeceği tahmin ediliyor. 

Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

 

YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 tarihinde Bodrum'da dünyaya gelen Yiğit Poyraz, 8 yaşından beri basketbola ilgi duyuyordu ve eğitimi için çocukluğunun geçtiği Bodrum'dan bu yüzden ayrıldı. 
Robert Kolejini 2009 yılında yatılı olarak kazanan yarışmacı bu sayede İstanbul'a yerleşmişti. Poyraz, ayrıca 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim görmüştü. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girmişti. 

Acun Ilıcalı Yiğit Poyraz'ı İnstagram hesabından paylaşarak "Katıldığı sene Survivor'da çok başarılı bir sezon geçiren Poyraz, şampiyonluğu kafaya koydu ve All Star'a katılıyor. Poyraz'ın iddialı isimlerden biri olacağına hiç şüphem yok" dedi.
 

TURABİ'DEN YARIŞMACILARA GÖZDAĞI

Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

Survivor All Star 2024'te önceki gün açıklanan isim Turabi Çamkıran olmuştu.  Acun Ilıcalı Turabi için; "Survivor tarihinin efsane ismi Turabi 3. kez şampiyon olmak için All Star'a geliyor. MTV'de katıldığı programda birinci olarak bizi gururlandıran Turabi'nin bu sefer zorlu rakipleri karşısında ne yapacağını merak ediyorum" dedi.

İnstagram hesabı üzerinden yarışmacılara gözdağı veren Turabi Çamkıran, "Valla Acun abi beni aradığın zaman, sağlığımdan dolayı aldığım ilaçların etkisinden de olsa gerek Survivor All Star'ı, finalden sonra da gençliğimden beri hayalim olan Acun Firarda'yı, Turbo Firarda olarak sunmamı istediğini sanmıştım. Meğerse All Star'a davet etmişsin beni. Valla kusura bakma abi, benim buradaki Hollywood hayatımı bırakıp, oradaki açlığa geleceğimi sanıyorsan… Kesinlikle haklısın." dedi.

Yiğit Poyraz Survivor All Star 2024'te yarışacak

Turabi ayrıca, ''Bir de rica etsem yarışmacılarına söyler misin iyi hazırlansınlar. Öyle bomboş ve de normal antrenman yaparak gelmesinler. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler. Tüm şampiyonları da davet et lütfen. Bakalım SMS olmadan karşımda ne kadar dayanabilecekler! Ve yeni bir iddiaya ne dersin!? Adını sen koy. Benim için fark etmez. Günün sonunda yarışmayı da iddiayı da kazanan ben olacağım. Survivor All Star'a gelmemi kıskananlar kudurduktan hemen sonra bu adresten bana ulaşabilirler… Çatla da patla nokta kom.'' dedi.

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...