Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

Mavikadin>Magazin>Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

Güneşe alerjisi bulunan başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy'un cildi güneşe maruz kaldıkça kızarmaya ve şişmeye başladı. Yıldız Çağrı Atiksoy, son halini sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarını endişelendirdi.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

Öyle Bir Geçer Zamanki, Savaşçı ve Kuruluş Osman gibi dizilerdeki performansıyla geniş bir hayran kitlesi edinen ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, güneş alerjisi nedeniyle zor bir süreçten geçmektiğini açıkladı. Vücudu güneşe maruz kaldıkça kızararak şişen oyuncu, son halini ve sağlık durumunu takipçileriyle paylaştı.

SON HALİ ENDİŞELENDİRDİ

Sosyal medya hesabından şişen göğüs kafesinin fotoğrafını paylaşan oyuncu; "Güneş alerjisi oldum iyi mi... Bütün sırtım, kollarım, yüzüm böyle kıpkırmızı ve kabarık. Bir de fena kaşınıyor, kaşıyınca da yanıyor. Alerji kremiyle hapı kullanıyorum şimdi. Bayram sürecinde geçer herhalde dimi ya" sözlerini kullanarak takipçilerine danıştı.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

BERK OKTAY'LA UYUMLARI ÇOK BEĞENİLDİ

Geçtiğimiz yıl evlenen Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, birkaç hafta önce gerçekleşen Eda Ece'nin düğün törenine katılmıştı. Atiksoy, saçlarını sarıya boyayarak imaj tazelemiş ve her zaman olduğu gibi şıkılığı ile tam not almıştı. Renkli ve parlak bir elbise tercih eden oyuncu, düğünde şıklığıyla göz kamaştırmıştı. Çift, el ele gelerek düğünde tüm dikkatleri üzerlerine çekti.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

Yıldız Çağrı Atiksoy'un son hali endişelendirdi!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...