Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

'Yıldızlar Bana Uzak' dizisine iddialı oyuncu dopingi!

Mavikadin>Magazin>'Yıldızlar Bana Uzak' dizisine iddialı oyuncu dopingi!

Ercan Uğur tarafından kaleme alınan ve Bahadır İnce'nin yönetmen koltuğunda oturacağı "Yıldızlar Bana Uzak" adlı dizi, gelecek hafta çekimlere başlamayı planlıyor. Başrollerinde ünlü oyuncuların yer alacağı dizi, heyecanla beklenirken kadroya bir yeni ismin daha katılması seyirciyi heyecanlandırdı.

'Yıldızlar Bana Uzak' dizisine iddialı oyuncu dopingi!

Yakında seyirciyle buluşacak olan "Yıldızlar Bana Uzak" adlı dizisinin, başrolünü Burcu Kıratlı ve Furkan Andıç paylaşacak. Dizinin ilerleyen günlerde sete çıkması planlanırken, oyuncu seçmeleri hala devam ediyor. Son olarak diziye başarılı bir oyuncu daha dahil oldu.

BAŞARILI OYUNCU 'YILDIZLAR BANA UZAK' DİZİSİNDE

ATV kanalında yayınlanacak dizinin çekimlerine 23 Ekim'de başlanması planlanıyor. Başrollerde Furkan Andıç, Burcu Kıratlı, Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Murat Daltaban ve Goncagül Sunar gibi deneyimli oyuncular yer alacak. Ayrıca, ekibe son olarak özel bir oyuncu daha katıldı.

Ünlü oyuncu Evrim Doğan, Ortaks Yapım ve O3 Medya işbirliğiyle hazırlanan yeni bir dizi projesiyle anlaştı. Dizide, etkileyici oyunculuğunu sergileyerek izleyicilere unutulmaz bir intikam ve sevgi hikayesi sunacak olan Evrim Doğan, Melike karakterini canlandıracak.

'Yıldızlar Bana Uzak' dizisine iddialı oyuncu dopingi!

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...