Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yılmaz Güney filminin yapımcısı Ahmet San Farah Zeynep Abdullah'ı sert sözlerle eleştirdi: 'Hadsiz!'

Mavikadin>Magazin>Yılmaz Güney filminin yapımcısı Ahmet San Farah Zeynep Abdullah'ı sert sözlerle eleştirdi: 'Hadsiz!'

Ünlü yapımcı Ahmet San, son olarak yapımcılığını üstlendiği Yılmaz Güney filmiyle ilgili açıklamalarda bulundu. San, "En iyi kadın döven erkek" ifadesini kullanan Farah Zeynep Abdullah'a sert çıktı. San, Abdullah için "Hadsiz!" yorumunu yaptı.

Yılmaz Güney filminin yapımcısı Ahmet San Farah Zeynep Abdullah'ı sert sözlerle eleştirdi: 'Hadsiz!'

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu 360 Derece programına konuk olan ünlü yapımcı Ahmet San, yapımcılığını üstlendiği Yılmaz Güney'in son filmi ve Güney hakkında eleştirel yorumlarıyla gündem olan Farah Zeynep Abdullah hakkında sert açıklamalarda bulundu. Güney için "Sinemanın en iyi kadın döven aktörü" ifadesini kullanan Abdullah'a karşı eleştiri getiren San, "Saygısız ve tamamen magazin odaklı" yorumunu yaptı.

YILMAZ GÜNEY FİLMİNİ DURDURAN SORUNU ANLATTI

Yılmaz Güney'in hayatını sinemada işleyen ancak Fatoş Güney'in sözleşmeyi sonlandırmasıyla projeye ara vermek zorunda kalan yapımcı Ahmet San, sorunların çözüldüğünü ve projenin sürdüğünü ifade etti. Güzel bir proje olacağını vurgulayan San, "Sıkıntı yaşadık ancak şu an her şey yolunda. Yılmaz Güney filmi için anlaşmalar yapılmıştı. Fatoş Yılmaz da benim yakın bir dostumdur. Bir anlaşmazlık yaşandı ama bu normaldir. Yılmaz Güney filmi planlandığı gibi ilerliyor ve büyük bir iş olacak" şeklinde konuştu.

Yılmaz Güney filminin yapımcısı Ahmet San Farah Zeynep Abdullah'ı sert sözlerle eleştirdi: 'Hadsiz!'

FARAH ZEYNEP ABDULLAH'A SERT SÖZLER

Kendisine geçtiğimiz günlerde Yılmaz Güney hakkında olumsuz açıklamalarda bulunan Farah Zeynep Abdullah'ın sözleri sorulan Ahmet San; "Onu hadsiz buluyorum, birikimi bile yetmez. Genç hanım arkadaşımızın kültür seviyesi onu algılayabilecek ve o ulvi lafları söyleyebilecek bir şey değil. Laflarına baktığınız zaman da tamamen magazinsel" açıklamalarında bulundu.

Yılmaz Güney filminin yapımcısı Ahmet San Farah Zeynep Abdullah'ı sert sözlerle eleştirdi: 'Hadsiz!'

"YILMAZ GÜNEY'İN KÖTÜ TARAFLARIYLA İLGİLENMİYORUM"

Başarılarını desteklediği Yılmaz Güney'in olumsuz yönleriyle ilgilenmediğini ifade eden Ahmet San, Yılmaz Güney'in çok çeşitli yönleri olduğunu. Tek bir kişilik olmadığını birçok farklı özellik taşıdığını söyledi. Güney'in bu özellikleri arasında hem iyi hem kötü taraflarının  bulunduğunu da ekleyen Ahmet San, Yılmaz Güney'in sert tavırlarının gereksiz bulduğunu ve işlediği cinayet suçunu savunmadığını ifade etti. 

"Yılmaz Güney'in çok değişik notları var. Bir kişilikli değil birçok şeyi barındırmış. Bunu sevaplarıyla ve kötülükleriyle. Ben bu kadar sert mizaçlı olunmaması gerektiğini düşünüyorum. Yılmaz Güney'in işlediği cinayeti savunmak bana düşmez. Ben Yılmaz Güney'in fikirlerini ve yaşam tarzını savunmuyorum. Ben iyi ve kötü taraflarıyla damga vurmuş bir insan var. Cannes Film Festivali'nde ödül kaldırmış bir zafer... Bunu istediğin gibi yorumlayabilirsin. Çok iyi bir oyuncu, yönetmen, yazar ve senarist ama bir kavgada da birini öldürmüş. Bu savunulmaz" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...