Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

YouTube'un kraliçeleri... İşte en çok aboneye sahip kadın içerik üreticileri

Mavikadin>Tekno kadın>YouTube'un kraliçeleri... İşte en çok aboneye sahip kadın içerik üreticileri

Aylık 3 milyara yakın kullanıcısıyla dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan YouTube'da modadan eğlence programına, makyajdan vlog tarzına kadar pek çok alanda içerik üreten binlerce kadın yer alıyor. Peki en çok abone kimde?

YouTube'un kraliçeleri... İşte en çok aboneye sahip kadın içerik üreticileri

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sitesi YouTube, aylık 3 milyara yakın kullanıcısının, eğlenceden diziye, sinemadan müziğe kadar pek çok konuda içerik ihtiyacını gideriyor.

Video içeriklerinin izlenmesi, paylaşılması ve takip edilmesi gibi özellikleri ile bu platform, içerik üreticileri için büyük bir başarı potansiyeli sunuyor. Son zamanlarda, özellikle kadın içerik üreticileri, YouTube'da büyük bir izleyici kitlesi edinerek, geniş abone tabanlarına ulaştılar.

Kadın içerik üreticileri, YouTube'un çok yönlülüğünü kullanarak farklı konularda içerikler üretiyorlar. Bunlar arasında moda, makyaj, eğitim, oyun, yemek tarifleri, vloglar ve daha birçok kategoride video içeriği paylaşarak, ortak ilgi alanına sahip milyonlarca izleyici bir araya getirebiliyorlar. Peki en çok aboneye sahip kadın YouTube kanalı kim? İşte cevabı...

EN FAZLA ABONESİ OLAN KADIN YOUTUBERLAR

Her gün milyarlarca videonun yüklendiği YouTube'un en ünlü kadın içerik üreticisi "Kimberly Loaiza" olarak karşımıza çıkıyor. 42 milyonu aşkın abonesi mevcut ve toplam izlenme sayısı yaklaşık 6 milyar. 2016 Kasım ayında YouTube'a katılan Loaiza, günlük vlog içerikleri ve müzik videolarıyle tanınıyor.

Listenin ikinci sırasında, ABD'li komedyen ve oyuncu Ellen DeGeneres'in sunduğu "The Ellen Show" programının YouTube kanalı bulunuyor. Toplam izlenme sayısı 22 milyarı aşan kanal, haberin yazıldığı tarih itibarıyla 38 milyondan fazla aboneye ev sahipliği yapıyor.

2013 yılında başladığı YouTube macerasına 34 milyonu aşkın abonesiyle devam eden "SSSniperWolf", YouTube'un en ünlü üçüncü kadın içerik üreticisi ünvanının sahibi. Instagram'da ise 6 milyon takipçisi bulunan SSSniperWolf, günlük vlog içerikleri ile oyun ve tepki videolarıyla tanınıyor. 

En çok aboneye sahip kadın YouTube kanalları:

  • Kimberly Loaiza (42+ milyon)
  • The Ellen Show (38+ milyon)
  • SSSniperWolf (34+ milyon)
  • Chloe Ting (24+ milyon)
  • Yuya (24+ milyon)
  • Tasty (21+ milyon)
  • CookieSwirlC (20+ milyon)
  • JennaMarbles (19+ milyon)
  • Lele Pons (18+ milyon)
  • Liza Koshy (17+ milyon)

Kaynak : fresherslive.com
Editör : Ömer Faruk Doğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Tekno Kadın
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Çalışan anneler, aktif kariyer sahibi genç kadınlar veya birden fazla işi ve sorumluluğu olanlar… Hepimiz için ortak olan şey, zamana karşı yarışıyor oluşumuz. Gün içerisinde işlerimize yetişmeye çalışırken kendimize ayıracak vakti bulmak çoğunlukla imkânsız hale geliyor. Sizin için kişisel bakımınıza vakit ayırmayı hem kolaylaştıracak hem eğlenceli hale getirecek hızlı ve etkili yöntemleri listeledik.
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Tekno Kadın
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, pratik atıştırmalıkların kurtarıcısı olan tost makineleri artık sadece ekmek kızartma işlevinden çok daha fazlasını sunuyor. Tost makinesi markaları arasından seçim yaparken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz? Hangi markalar güvenilir ve dayanıklı ürünler sunuyor? İşte tüm bu soruların cevaplarına göz atacağız.
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Tekno Kadın
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 
Sonraki Haber Yükleniyor...