Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

Mavi Kadın>Diziler>Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

Zamanın Kapıları dizisi ilk bölümüyle merak uyandırdı. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizide Birkan Sokullu başrolde. Klasik aşk hikayelerinden farklı bir senaryo ile ekrana gelen Zamanın Kapıları konusu, oyuncuları ve diğer detaylarıyla çok konuşulacak gibi.

Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

Zamanın Kapıları dizisi 23 Mayıs’ta yayınlanmaya başladı. Dizinin konusunun uyarlama olup olmadığı çok merak ediliyor. Bilinen aşk hikayelerinden farklı bir konu ile izleyiciyi şaşırtacak gibi gözüküyor. Zamanın kapıları dizisinin konusu ne? Zamanın kapıları oyuncuları kimler? Hangi platformda yayınlanıyor? Tüm detayları derledik. 

Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

ZAMANIN KAPILARI DİZİSİNİN KONUSU

Zamanın Kapıları dizisi , hayatını bilgisayarlara adamış olan, siber güvenlik işiyle uğraşan Sinan ile ülkenin en zengin iş adamının kızı olan Nevra’nın hikayesini anlatıyor. Dizide Sinan karakteri, insan ilişkileri iyi olmayan, asosyal fakat bilgisayar konusunda çok başarılı olan bir hackerdır. 

Nevra'nın hacklenmesi üzerine Nevra ve Sinan beklenmedik şekilde karşılaşır ve sürekli bir araya gelmek zorunda kalırlar. Birbirlerine karşı yaşadıkları çekim, yüzleşmelerle ve gizli sırların ortaya dökülmesiyle devam edecektir. 

Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

ZAMANIN KAPILARI DİZİSİ UYARLAMA MI? 

Zamanın Kapıları Ayşe Övür'ün ''Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü ''adlı kitabından uyarlanmış bir dizi. Yönetmen koltuğunda Yunus Ozamn Korkut yer alıyor ve yapımcılığını Med Yapım üstlendi. Dizinin senaristi ise Büşra Cebe. 

Filmin uyarlandığı roman Bizans İstanbulu'ndan günümüze uzanan bir hikaye örgüsüne sahip. Dahi yazılımcı Sinan, gizemli bir kitabın yazarıdır aynı zamanda. Sinan'ın kimsenin bilmedi, herkesten kaçarak yaşadığı hayatı Nevra'yla tanışınca değişmeye başlar. Ünlü bir politikacının kızı olan Nevra ise sırlarıyla öne çıkar. İkilinin ilişkileri ilerlerken, açtıkları her kapı beklenmedik, sarsıcı olayları da beraberinde getirir. Kahramanlar yıllar önce işlenen cinayetlerin öznesi olduklarını anlarlar ve kimlikleri de evrilir. Roman iş dünyasının yeni merkezi Maslak'taki plazalardan, Yedikule'ye, sur dibindeki bostanlara, yer altı efsanelerine gizemli bir yolcuğu anlatır. 

Zamanın Kapıları konusu ne oyuncuları... Zamanın Kapıları nerede yayınlanıyor?

ZAMANIN KAPILARI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Zamanın kapıları dizisinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Başrollerinde Sinan rolüyle ile Birkan Sokullu ve Nevra rolüyle Esra Bilgiç karşımıza çıkıyor. Dizinin diğer oyuncuları şöyle: 

  • Cem Bender 
  • Erkan Can 
  • İbrahim Selim
  • Alper Saldıran
  • Selen Uçer
  • Elçin Afacan
  • Naz Çağla Irmak
  • Engin Yüksel
  • Enes Külahçı
  • Elçin Zehra İrem

ESRA BİLGİÇ'İN KISA BİYOGRAFİSİ 

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara'da doğan Esra Bilgiç, 2014 yılında oyunculuk hayatına Diriliş Ertuğrul dizisi ile başladı. Bu dizide toplam 5 sezon boyunca yer alan Bilgiç, Halime Sultan karakteri ile hafızalara kazındı. Esra Bilgiç'in yer aldığı diğer yapımlar:

2018 - Bir Umut Yeter - Derya Akar 

2020 - Ramo - Sibel Yıldırım

2021 - Kanunsuz Toprakalr - Gülfem Paşazade

2024 - Romantik Hırsız - Alin 

Esra Bilgiç'in detaylı biyografisi: 

BİRKAN SOKULLU'NUN KISA BİYOGRAFİSİ

Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren basketbol ile ilgilendi ve Tekel Spor basketbol takımında profesyonel olarak oynadı. Üniversiteye başladıktan sonra basketbola ara verdi ve Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmasının ardından mankenlik ve modellik yaptı. Oyunculuğa ilgisi olduğunu anladığında , oyunculuk dersleri aldı ve çeşitli yapımlarda rol aldı. En bilinen rolü ise Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı ''Han '' rolüdür. 

Birkan Sokullu'nun oynadığı bazı yapımlar : 

2023 - Yüzyıllık Mucize 

2020 - Masumlar Apartmanı

2018 - Yaşayamayanlar 

2016 - Hayat Şarkısı

2014 - Kurt Seyit ve Şura 

Birkan Sokullu'nun detaylı biyografisi:

ZAMANIN KAPILARI NEREDE YAYINLANIYOR

Zamanın Kapıları dizisi 23 Mayıss’ta djital televizyon platformu TOD TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. 

Kaynak : Mavi Kadın, birsen altuntaş
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...