Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zehra Güneş'e nazar değdi! Henüz yeni başlamıştı, bu ayrılık onu yıktı...

Mavi Kadın>Magazin>Zehra Güneş'e nazar değdi! Henüz yeni başlamıştı, bu ayrılık onu yıktı...

Kadın Milli Voleybol Takımı ve Vakıfbank'ın oyuncusu Zehra Güneş'in özel hayatı istediği gibi gitmiyor. Bir süre önce başlayan sürpriz aşkta sona gelindi.

Zehra Güneş'e nazar değdi! Henüz yeni başlamıştı, bu ayrılık onu yıktı...

Voleybolda en iyi orta oyunculardan gösterilen Vakıfbank ve Filenin Sultanları'nın başarılı oyuncusu Zehra Güneş, özel hayatıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Güneş, bir süredir TFF 1. lig takımlarından Eyüpspor'un kalecisi Berke Özer ile aşk yaşıyordu. Mutlu giden ilişki nazara geldi. En beğenilen çiftlerden Berke Özer ve Zehra Güneş'in ayrıldığı öğrenildi. 

YOĞUN TEMPOYU KALDIRAMADILAR

Hurriyet.com.tr'de paylaşılan özel habere göre, Zehra Güneş ve Berke Özer ilişkisi sona erdi. Beraberliğin bitmesindeki temel neden ise iki yıldız ismin, kariyerlerindeki devam ettirdikleri yoğun tempo!

Zehra Güneş'e nazar değdi! Henüz yeni başlamıştı, bu ayrılık onu yıktı...

HAYRAN KİTLESİ GÜN GEÇTİKTE BÜYÜYOR

Sadece voleybolda sergilediği başarıyla değil özel hayatıyla da en çok konuşulan sporculardan Zehra Güneş, sosyal medya üzerinde de en çok takip edilen voleybolculardan biri. Öyle ki sadece instagram üzerinde 3.8 milyon takipçiye sahip. Bu da onu en fazla takip edilen sporculardan yapıyor. Ve gün geçtikte bu hayran kitlesi büyümeye devam ediyor. 

GEÇTİĞİMİZ SEZONLARDAN UZAK...

Son 3 yılda kazanılmayan kupa, elde edilmeyen başarı bırakmayan Vakıfbank, bu sezon başarılı dönemlerini aratan bir performans ortaya koyuyor. Avrupa'da elenen ve Türkiye'de istediği sonuçları bir türlü alamayan Sarı Siyahlılar'da takımın gücünün kaybolduğu artık yadsınamaz bir gerçek.

Zehra Güneş'e nazar değdi! Henüz yeni başlamıştı, bu ayrılık onu yıktı...

Özellikle Isabella Haak'ın gidişi ve Egonu'nun takıma bir türlü adapte olamayışı Vakıfbank'ı derinden etkiledi. Bu hamlelerin boşa çıkması Zehra Güneş'i de olumsuz yönde etkiledi. Güneş, sakatlıkların da etkisiyle eski günlerinden uzak bir performans ortaya koyuyor.

 

Kaynak : Mavikadin.com, Hurriyet.com.tr
Editör : Yasemin Beyza
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...