Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zeynep Bastık güzellik sırrını açıkladı

Mavi Kadın>Magazin>Zeynep Bastık güzellik sırrını açıkladı

"Eyvah", "Uslanmıyor Bu", "Gül Beyaz Gül" gibi şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi bulunan Zeynep Bastık, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Instagram hesabından doğal halini paylaşan ünlü şarkıcıya takipçileri güzellik sırrını sordu.

Zeynep Bastık güzellik sırrını açıkladı

"Eyvah", "Uslanmıyor Bu", "Gül Beyaz Gül" ve "Dargın" gibi dillere pelesenk olan şarkıları ile son dönemin en popüler sanatçıları arasında yer alan Zeynep Bastık, sesi kadar güzeliğiyle de dikkat çekiyor.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı son olarak Instagram hesabından doğal halini takipçileriyle paylaştı.

Zeynep Bastık güzellik sırrını açıkladı

GÜZELLİK SIRRINI AÇIKLADI

Bastık, güzellik sırrını soran takipçilerine ise cevap vermeyi ihmal etmedi. Ünlü şarkıcıya bir takipçisi tarafından "Cildin için özel bir rutinin var mı, çok sağlıklı duruyor" sorusu soruldu.

Şarkıcı Zeynep Bastık takipçisinden gelen soruya şöyle cevap verdi:

Zeynep Bastık güzellik sırrını açıkladı

"BOL BOL SU İÇİYORUM"

"Bol bol su içiyorum. Erken yatmaya çalışıyorum. Nemlendiriciden başka bir şey kullanmıyorum. Rutin olmasa da her boşlukta cilt bakımına gitmeye çalışıyorum.

"30'A GELDİK"

Bir de biraz genetik bence henüz mezoterapi vs. yaptırmaya başlamadım. Ama 30'a geldik artık o serüvenlere de gireceğim bir noktada."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...