Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

3. kez mücadele edecek! Acun Ilıcalı All Star’da yarışacak yeni ismi açıkladı

Mavikadin>Magazin>3. kez mücadele edecek! Acun Ilıcalı All Star’da yarışacak yeni ismi açıkladı

2024 yılında yeniden ekranlara gelmeye hazırlanan sevilen yarışma programı Survivor'da yeni yarışmacı açıklandı. Acun Ilıcalı o ismi kendi sosyal medya hesabından duyurdu...

Başarılı yarışma hayatıyla dikkat çeken Hatipoğlu, bu sene Survivor’da 3. kez mücadele edecek.
 
Başarılı yarışma hayatıyla dikkat çeken Hatipoğlu, bu sene Survivor’da 3. kez mücadele edecek.  

Survivor All Star 2024'te yarışma kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yarışma programında geri sayım başladı. 

Yarışmanın kadrosunu kendi sosyal medya hesabından zaman zaman açıklayan Acun Ilıcalı, yeni bir yarışmacıyı daha duyurdu... 

Daha önce Survivor'da 3 kez yarışarak dikkat çeken isim Hakan Hatipoğlu'nun yarışmada olacağını paylaştı. Ilıcalı en son Ersin Korkut’un kadroda olacağını paylaşmıştı. 


'SURVİVOR’A RENK KATACAK'

Yarışmada ter dökecek isimleri tek tek açıklayan Acun Ilıcalı, yeni dönemde yarışmada Hakan Hatioğlu’nun da yer alacağını duyurdu.

Ilıcalı, Hatipoğlu için, “Yıllardır başarıyla Survivor’ı yorumlayan Hakan, Survivor All Star performansı açıkladığımızda ‘Ben de orada olmalıyım’ dedi ve biz de seve seve kabul ettik. Yorumlarının hayranı olduğum Hakan’ın parkurlardaki performansını merakla bekliyorum ama şu bir gerçek ki Hakan Hatipoğlu Survivor’a renk katacak” dedi.

3. kez mücadele edecek! Acun Ilıcalı All Star’da yarışacak yeni ismi açıkladı

SURVİVOR’DA BU YIL 3. KEZ MÜCADELE EDECEK

2010 yılında ekranlara gelen Survivor Kızlar Erkekler’de yarışan Hakan Hatipoğlu 2015 yılında da Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta ve 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. oldu.

Aktif olarak sporla ilgilenen Hakan Hatipoğlu yarışma sonrasında Survivor Panaroma’da sunuculuk yapmıştı. Başarılı yarışma hayatıyla dikkat çeken Hatipoğlu, bu sene Survivor’da 3. kez mücadele edecek.
 

2024 SURVIVOR ALL STAR YARIŞMACILARI

Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Turabi, Damla Can, Doğukan Manço, Nefise Karatay, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Sercan Yıldırım, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Ersin Korkut, Hakan Hatipoğlu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...