Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

4. kez Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere: Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim!

Mavikadin>Magazin>4. kez Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere: Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim!

Nagihan Karadere'nin Survivor All Star öncesi yaptığı açıklamalar ve yemek yeme görüntüleri oldukça dikkat çekici. Önceki gün Etiler'de görüntülenen sporcu, 6 ıslak hamburger 4 dilli kaşarlı tost yerken görüntülendi. "Islak hamburgeri nasıl yiyorsam onları da yiyeceğim. Tek korkum kendimim" diyerek rakiplerine gözdağı verdi.

4. kez Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere: Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim!

Uzun zamandır ekranlarda fırtına gibi esen yarışma programı "Survivor", her sezon birbirinden farklı isimler ve iddialı yarışmacılarla kıran kırana mücadeleyi gözler önüne seriyor. Bu yıl da Survivor All Star'a hazırlanan iddialı yarışmacılar arasına bir yenisi daha eklendi.

Dördüncü kez  Survivor macerasına katılan milli sporcu Nagihan Karadere, bol bol yemek yiyerek ve aşırı spor yaparak kendini bu yarışmaya hazırlıyor. 

4. kez Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere: Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim!

HERKES KORKSUN

Etiler'de objektiflere yansıyan ünlü sporcu, kuaförünün yanında yemek yerken görüntülendi. Survivor'daki rakiplerine gözdağı veren Nagihan Karadere, "Ya herro ya merro. Korksun herkes benden. Hepsini çiğ çiğ yiyeceğim. Islak hamburgeri nasıl yiyorsam onları da yiyeceğim. Tek korkum kendim. Rakiplerimin hepsi güçlü olacak ama benim de elim armut toplamıyor. Çok güçlü, çok çetin bir sezon olacak. Hiç şüphe yok, reyting rekorları kırılacak. İnsanların hafızasında "Zeyna Nagihan" olarak kalmak istiyorum. Sporculuktaki kariyerimin üzerine çıkıp Nirvana'da bırakacağım. Benim için jübile senesi. Vurdulu, kırdılı bayağı heyecan dolu olacak. Şiddette karşıyız ama bu tatlı bir heyecan. İnsanları koltuklarından zıplatacağız, televizyon kırdıracağız. Bana yakışır bir şekilde Dominik'e gidip güzel bir şekilde dönmek istiyorum" diyerek sert açıklamalarda bulundu.

 

 

Kaynak : Yasemin.com
Editör : Yağmur Akın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...