Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor 2024 kadrosuna Sercan Yıldırım ve Damla Can katılıyor! Acun Ilıcalı paylaştı

Mavikadin>Magazin>Survivor 2024 kadrosuna Sercan Yıldırım ve Damla Can katılıyor! Acun Ilıcalı paylaştı

Survivor All Star 2024 yarışmasında kadrolar yavaş yavaş belli oluyor. Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can'ın kadroya dahil olduğu bilgisi paylaşıldı. 

Acun Ilıcalı instagram hesabından gün gün isim açıklamaya devam ediyor!
Acun Ilıcalı instagram hesabından gün gün isim açıklamaya devam ediyor!

TV8 kanalında yıllardır sevilerek izlenen yarışma programı Survivor'da yarışacak isimler gün gün açıklanıyor. Acun Ilıcalı instagram hesabından yarışmacıların isimlerini paylaşıyor. 

Survivor All Star 2024 programına katılan isimler şuan için Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım'ın ardından Damla Can olarak açıklandı. 

Dün ünlü furtbolcu Sercan Yıldırım'ın ardından bugün de Damla Can'ın dahil olduğu yarışma programı ekranlara gelmek için gün sayıyor. 

Ünlüler-Gönüllüler ismiyle geçen sene yayınlanan program çok sıkı takip edilmişti. Önceki dönemlerde şampiyon ve derece yapan isimlerin yer alacağı Survivor All Star 2024'te mücadele dolu bir dönem izleyici bekliyor. 

Survivor 2024 kadrosuna Sercan Yıldırım ve Damla Can katılıyor! Acun Ilıcalı paylaştı

Acun Ilıcalı dün İnstagram hesabından ‘Katıldığı sene performansıyla hepimizin takdirini toplayan sevgili Sercan Yıldırım Survivor All Star 2024’ün kadrosunda olacak. Başarılar Sercan...’ ifadelerini kullanmıştı. 

Damla Can ile fotoğraf paylaşan Ilıcalı bugün ise, "Survivor All Star 2024'te Damla da bizimle olacak. Performansını her zaman takdir ettiğim Damla'nın yarışmanın favorilerinden olacağına şüphem yok. Başarılar Damla" notunu düştü.

Toplamda 6 yarışmacının isminin açıklandığı programda heyecan dorukta. Bugün açıklanan isim olan Damla Can daha önce Ünlüler-Gönüllüler 2016’da üçüncü, Survivor All Star Gönüllüler’de ise altıncı olmuştu.

Survivor 2024 kadrosuna Sercan Yıldırım ve Damla Can katılıyor! Acun Ilıcalı paylaştı

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...