Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024'ün 3'üncü yarışmacısını açıkladı!

Mavikadin>Magazin>Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024'ün 3'üncü yarışmacısını açıkladı!

Ekranların sevilen yarışması Survivor'da yarışmacı isimleri yavaş yavaş belli oluyor. Acun Ilıcalı İnstagram hesabından Survivor All Star 2024'ün 3'üncü yarışmacısını açıkladı. 

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024'ün 3'üncü yarışmacısını açıkladı!

Nihat Altınkaya ve Nagihan Karadere isimlerinin ardından yarışmada bir diğer isim açıklandı. Survivor All Star 2024 yarışmasında isimler teker teker belli oluyor. 

Survivor All Star 2024 yarışması seyirci karşısına çıkmak için hazırlanıyor. TV8 patronu Acun Ilıcalı kendi hesabından gün gün yarışmacı isimlerini paylaşıyor. 

Geçtiğimiz yıl ekranlara gelen programda açıklanan isimler heyecan uyandırmıştı. Ünlüler Gönüllüler olarak devam eden yarışma bu yıl All Star olarak sevenleriyle buluşacak. 

All Star 2024 ekibine ilk önce Nihat Altınkaya daha sonra da Nagihan Karadere'nin dahil olacağı paylaşılmıştı. Merakla beklenen program yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024'ün 3'üncü yarışmacısını açıkladı!

''OGEDAY'IN İDDİALI BİR YARIŞMACI OLACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK''

Survivor All Star 2024’te üçüncü yarışmacı olarak Ogeday Girişken'in yer alacağı açıklandı. Acun Ilıcalı, "Survivor 2017'nin şampiyonu Ogeday Girişken Survivor All Star 2024'te olacak. Yarışmalara konsantre bir Ogeday'ın iddialı bir yarışmacı olacağından şüphem yok" ifadelerini kullandı.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017’de birinci olan Ogeday Girişken daha sonra Survivor Türkiye-Yunanistan’da konuk olarak yarışmıştı. Girişken, Survivor All Star 2022’de gönüllüler takımında yarışmıştı. Yarışmada verdiği mücadeleyle dikkat çeken Ogeday Dominik'e  8’inci olarak veda etmişti. 

Kaynak : Turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...