Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nihat Altınkaya Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı

Mavikadin>Magazin>Nihat Altınkaya Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı

Birçok projede yer alan oyuncu Nihat Altınkaya, Survivor All Star 2024'ün ilk yarışmacısı oldu. Acun Ilıcalı yarışmacıyı resmi hesabından paylaştı. 

Nihat Altınkaya Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı

Survivor All Star 2024'ün ilk yarışmacısı olarak açıklanan Nihat Altınkaya oyuncu olarak birçok projede yer aldı. Sosyal medyasını oldukça aktif olarak kullanan Altınkaya 2012'de Survivor’ı kazanmıştı. 

Acun Ilıcalı'nın yaptığı paylaşım sonrası gündeme gelen oyuncu Nihat Altınkaya'nın yarışmada nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor. 

Ilıcalı "X" hesabından yaptığı paylaşımda, "Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya. O bir şampiyon. 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi.

NİHAT ALTINKAYA KİMDİR?

İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Karabük'te okuyan sevilen sanatçı 28 Eylül 1979 tarihinde doğmuştur. Annesi banka, babası demir çelik işiyle meşgul olan oyuncunun fark edilmesi ise kast ajansı sahibi Gökçe Doruk Erten tarafından olmuştur. Oyuncu bu tanışma hikayesi sayesinde ilk olarak Funda Arar'ın klibinde oynamıştır.

Kariyerine mankenliği de ekleyen Nihat Altınkaya 2012 yılında ise Survivor yarışmasında şampiyon olarak ciddi bir hayran kitlesi elde etmiştir. İki çocuk babası olan oyuncu pek çok dizide de rol aldı. Altınkaya Binbir Gece, Tozlu Yollar, Kara Para Aşk, Unutulmaz, Karadayı, Yaprak Dökümü gibi dizilerle büyük çıkış yakalamıştır.

Nihat Altınkaya Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı

Kaynak : ntv.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...