Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

7 saniyede salyangozların arasındaki gizli kalbi bulabilir misin? İnsanların sadece yüzde 2'si bulabiliyor

Mavi Kadın>Keşfet>7 saniyede salyangozların arasındaki gizli kalbi bulabilir misin? İnsanların sadece yüzde 2'si bulabiliyor

Optik illüzyonlar, algımızı zorlayan ve gözlem becerilerinizi test eden, akıl almaz görüntülerdir. Optik illüzyonların eski Yunanlılardan beri var olduğu biliniyor. Bugün yeni bir illüzyon test ile karşınızdayız. Sadece çok zeki olanlar veya kartal gibi keskin gözlere sahip olanlar salyangozların arasında gizlenmiş kalbi 7 saniyede bulabiliyor. Hazırsanız başlıyoruz!

Optik illüzyon testinde salyangozların ardına gizlenmiş kalbi 7 saniyede bulabilir misiniz?
Optik illüzyon testinde salyangozların ardına gizlenmiş kalbi 7 saniyede bulabilir misiniz?

Optik illüzyonlar, beynimizi olmayan bir şeyi algılaması için kandıran bazen de gözümüzün önündekini görememize neden olan görsel olgulardır. Resimde bir şey ordadır, ancak o kadar çok birbirine benzeyen görüntü vardır ki, beyin birini diğerinden ayırt edemez, affallar ve aranılan nesneyi bulmakta zorlanırız. Beyni çok çalıştıran, yalnızca dahilerin çözebileceği bir illüzyon testle yine karşınızdayız. Hedefimiz 7 saniye içerisinde salyangozların arasındaki kalbi bulmak. Zekasına güvenenler buyurun:

RESİMDEKİ GİZLİ KALBİ BULABİLİR MİSİN?

Optik illüzyonlar beynimizin görsel bilgiyi nasıl işlediğine dair ilgi çekici bir bakış açısı sağlarlar çünkü bir şeyin gerçekte orada olmadığını düşünmemize neden olabilir veya beynimizi var olmayan şeyleri görmemiz için kandırabilirler. Yahut bu testlerde gözümüzün önündeki nesneyi göremeyiz.

Aşağıda paylaşılan görselde pek çok salyangoz yer alıyor. Salyangozların arasında 7 saniyede bulmanız gereken bir kalp gizli.

Yapman gereken konsantre olmak ve resme dikkatlice bakmak.

7 saniyede salyangozların arasındaki gizli kalbi bulabilir misin? İnsanların sadece yüzde 2'si bulabiliyor

GİZLENMİŞ KALBİ BULMAK İÇİN SON ANLAR

Kalbi görebildin mi? Acele edin, zaman azalıyor. Resme dikkatlice bakın, gözünüzle resimdeki tüm alanları tarayın.

ZEKA BULMACASI CEVABI

Salyangozların arasına gizlenmiş kalbi 7 saniye ve daha kısa sürede bulanları tebrik ederiz. Gerçekten beyni çok zorlayan bir testti. Birçoğunuz hala kalbi arıyor olabilirsiniz. Artık süre doldu. Sarı renk daire içerisine aldığımız yerde, resmin sol alt-ortasında kalbi görebilirsiniz.

Salyangozların arasına kalbi ne kadar sürede buldunuz? Dilerseniz yorumlarda kalbi bulma sürenizi paylaşabilir, mutluluğunuza bizi ortak edebilirsiniz.

7 saniyede salyangozların arasındaki gizli kalbi bulabilir misin? İnsanların sadece yüzde 2'si bulabiliyor

Optik illüzyondaki kalbi bulamayanlar lütfen üzülmeyin. Sık sık optik illüzyon testi çözerek bu işte ustalaşabilirsiniz. Optik illüzyonlar eğlenceli vakit geçirmekle kalmanızı sağlamayacak beyninizdeki nöronları çalıştıracak, sinaptik bağları kuvvetlendirecektir. Aşağıdaki optik illüzyonlardan dilediğinizi çözebilirsiniz. Sitemizde çok fazla optik illüzyon var. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Kaynak : odishatv.in
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...