Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı'dan Erzurum'da yeni yatırım hamlesi!

Mavikadin>Magazin>Acun Ilıcalı'dan Erzurum'da yeni yatırım hamlesi!

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'dan yeni bir yatırım hamlesi geldi. Ünlü medya patronu memleketi Erzurum'da kurulan terlik fabrikasına ortak olarak 500 kişiye iş istihdamı sağladı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle iş insanları tarafından yapılan fabrikada 500 kişinin çalışması planlanıyor.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle iş insanları tarafından yapılan fabrikada 500 kişinin çalışması planlanıyor.

Memleketi Erzurum'da yeni bir yatırıma imza atan Acun Ilıcalı bu sefer rota değiştirdi. 500 kişiye istihdam sağlayan ünlü televizyoncu fabrika kurdu.

Exxen, TV8,5, TV8'in sahibi olan Acun Ilıcalı yeni bir yatırım alanına yöneldi. İş dünyasına televizyon sunuculuğu ile başlayan Acun Ilıcalı yıllar içerisinde medya patronu oldu.

Başarılı kariyeri ile takdir toplayan Ilıcalı bu defa başka bir iş için kolları sıvadı. Programları ve özel hayatıyla da sık sık anılan ünlü televizyoncu aldığı iki futbol takımıyla gündem olmuştu.

Medya sektöründeki başarıları dışında Acun Ilıcalı , 2021 'de İngiliz futbol kulübü olan Hull City, sonrasında İrlandalı futbol kulübü Shelbourne FC’ı satın aldı.

Acun Ilıcalı'dan Erzurum'da yeni yatırım hamlesi!

TERLİK FABRİKASINA ORTAK

Acun Ilıcalı girişimciliğe devam ediyor. Başarılı televizyoncu Erzurum'da bir terlik fabrikasına ortak oldu. Aziziye ilçesinde yer alan Organize Sanayi Bölgesi Acun Ilıcalı ve Fatih Melek ortaklığıyla kurulan fabrika dün hizmet vermek için açıldı.

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre; Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle iş insanları tarafından yapılan fabrikada 500 kişinin çalışması planlanıyor. Terlik üretecek fabrikada üretim başladı.

Fabrikanın açılış törenine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu da katılımıyla dikkat çekti. Tarıkdaroğlu, şehrin tarihi İpek Yolu üzerinde olması nedeniyle çok köklü olduğunu söyledi. 

Acun Ilıcalı ise açılışta söz alarak; “Erzurum’da başkanımızın destekleriyle inşallah yine güzel şeyler bizi bekliyor olacak. Devletini seven insanlar vatandaşımızın daha rahat yaşam sürmesine katkı veriyorlar. Devletimizin desteği bizim için o kadar önemli ki hiçbir iş tıkanmıyor, herkes iyi niyetli. Biz de hevesimizi kaybetmeden güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz”dedi.

Konuşmaların son bulmasıyla açılışa gelen katılımcılar kurdele keserek fabrika içindeki üretim alanlarını dolaştı.  

Acun Ilıcalı'dan Erzurum'da yeni yatırım hamlesi!

Kaynak : Anadolu Ajansı
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...