Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Beyaz Show geri dönüyor! Müjdeyi Acun Ilıcalı verdi…

Mavi Kadın>Magazin>Beyaz Show geri dönüyor! Müjdeyi Acun Ilıcalı verdi…

Bir zamanların hiç kaçırılmadan takip edilen eğlence programı Beyaz Show ekranlara geri dönüyor. TV8 ekranlarında yayınlanması planlanan programın tarihini Acun Ilıcalı verdi.

Acun Ilıcalı, programın yayınlanacağı tarihi ilk defa açıkladı.
Acun Ilıcalı, programın yayınlanacağı tarihi ilk defa açıkladı.

Candaş Tolga Işık'ın "Az Önce Konuştum" programında konuk ettiği Acun Ilıcalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir döneme damgasını vuran ve izleyici kitlesini ekran başına kilitleyen Beyaz Show eğlence programının yeniden başlayacağı müjdesini veren Ilıcalı, programın sevenlerini heyecanlandırdı.

YILBAŞINDA EKRANLARA GELMEYE HAZIRLANIYOR

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show programının ekranlara geleceğini duyuran Acun Ilıcalı’nın açıklamaları dikkat çekti. “Beyaz Show ne zaman başlıyor?” söylentilerine bir son veren açıklamasında Ilıcalı, "Beyaz Show yılbaşında olacak. Bu ülkenin Beyaz Show'a ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

Yeniden ekranlara geleceği planlanan eğlence programının haberi sosyal medyada hızla yayıldı.

YAYIN HAYATINA SON VERMİŞTİ

Beyaz Show, ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğuyla 1996 yılından beri her cuma akşamı ekranlara gelirken 4 Mayıs Cuma günü son yayınını gerçekleştirerek ekranlara veda etmişti. İzleyici kitlesini üzen karar sonrası programın ne zaman tekrar ekranlara geleceği merak konusuydu. Beyazıt Öztürk, Beyaz Show dışında TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeliğini de üstlenmişti.

Kaynak : sondakika.com, gercekgundem.com
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...